אינטרנט

כל מה שצריך לדעת על אחסון אתרים

אחסון של אתרים זאת סוג של אבן בסיס בעבור כל אתר אינטרנט. כלומר בכדי שאתר האינטרנט שלכם יהיה באוויר, עליכם לאחסן את הקבצים של האתר על גבי שרת, וזאת על מנת שהוא יוכל להופיע במרשתת בפני כולם. נשמע לכם מעניין? במידה ואתם רוצים לאחסן את האתר שלכם, אנו ממליצים בחום שתקחו בחשבון את שלל האפשרויות שעומדות בפניכם, וביניהם אחסון אתרים על שרת vps או אחסון על שרת משותף.

שרת משותף

כאשר מדובר על שרת משותף, דעו לכם שמדובר באופציה זולה בהרבה בדרך כלל בהשוואה לשרתים פרטיים, ויתר על כן היא לא בהכרח נופלת מבחינת ביצועים. כלומר אם האתר שלכם קטן ולא מצריך שימוש בתעבורה גדולה, אזי לא יהיה צורך מבחינתכם בשרת פרטי, שכן שרת משותף יתפקד בדיוק אותו הדבר מבחינת המהירות.

בכל אופן, משמעותו של השרת המשותף היא שהוא מחולק עם עוד אנשים שעושים בו שימוש. כך שלעתים יכולים לקרות מקרים בהם אתם חולקים שרתם עם עוד אנשים שמנצלים את התעבורה שלכם באופן יחסי גבוה יותר מכם, דבר שיכול להאט את הגלישה של האנשים באתר האינטרנט שלכם.

כך שאם אתם רוצים להיות בטוחים שאנשים יכולים לגלוש באתר האינטרנט שלכם במהירות מירבית בכל זמן נתון ומבלי להיות תלוי בגורמים אחרים, התשובה בשבילכם היא שרת פרטי.

אחסון אתריםשרת פרטי

מעוניינים לאחסן את האתר שלכם על שרת פרטי? עליכם לדעת קודם כל שמדובר בהוצאה כלכלית על בסיס חודשי שנחשבת להרבה יותר גבוהה בהשוואה לשרתים המשותפים. כך שללא ספק עליכם להיערך לכך בהתאם.

לצד ההוצאות הכספיות הגדולות יותר, עליכם להבין שאם תבחרו לאחסן את האתר שלכם על אחסון פרטי, תוכלו ליהנות ממהירות גלישה הרבה יותר גבוהה. אם הדבר חשוב לכם ואתם רוצים שהאתר שלכם יהיה כמה שיותר מהיר, אזי אל תתפשרו ותבחרו באחסון אתרים פרטי אצל אחת מן החברות הרבות שמציעות אחסון מסוג זה.

תוכלו להיות בטוחים שתוך זמן קצר תחושו בהבדל ותראו שהאתר שלכם יותר מהיר. בכל אופן, חשוב לדעת שאחסון כזה מתאים בדרך כלל לאתרים גדולים עם מספר גדול של אנשים,  כך שעליכם לקחת זאת בחשבון. בכל אופן, אם אתם צופים שהאתר שלכם יגדל באופן מהיר במיוחד, אזי תוכלו לשלם בעבור אחסון מהסוג הזה כבר מההתחלה. הכל תלוי בצרכים וברצונות שלכם בסופו של דבר. אז למה אתם מחכים חברים?

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button