אינטרנט

איך משווקים ספרים באמזון?

בענקית המכירות הווירטואליות – אמזון, ניתן למצוא הכול, מכלים לבית, ועד לספרים ועוד. השיווק בחנויות ווירטואליות הוא אינו דבר קל. ישנם כללים שונים שאתר המכירות דורש מהמוכרים, כמו כן לטובתכם המשווקים, כדאי לדעת כמה כללים לגבי איך משווקים ספרים באמזון באופן נכון.

> למדו מתי יידרש לכם שירות עימוד ספרים

המוצר נעלם

ישנם מוכרים שאף שהמכירות שלהם היו גבוהים והקידום גם הוא בוצע בצורה נכונה, עדיין לאחר ניכוי התשלום של מקדמי המוצר, הם לא הניבו רווחים מהמכירות. למרות כל הדירוגים והמחמאות, המוכר רק הפסיד על הקידום. מעבר לכך לאחר תום הקידום, המוצר 'צלל' למעמקי האתר ובמשך תקופה הוא כלל לא נמכר.

שיווק נכון

אז איך משווקים ספרים באמזון בצורה נכונה ובאופן שלא יגרום לכם הפסדים? קידום ספרים באמזון על ידי מקדמים מקצועיים, עשוי לעלות לכם בין 3,000 ל – 6,000 שקלים, כסף שלא בטוח שיחזור אליכם. ניתן ללמוד את דרך השיווק הנכונה באמזון ותוכלו לבצע אותה לבד, לחסוך את הכסף של הקידום ולהרוויח את כל ההכנסות ממכירת הספר.

קמפיין קידום

תחילה עליכם לבנות קמפיין מתמשך בתוך האתר על מנת שגם אחרי ה"בום" הראשון של המכירות, עדיין הספר שלכם יימכר. את הפרסום יש לעשות בתוך אמזון עצמה, על ידי כתיבת מאפיינים ופרטים נכונים וכו'.

חשוב ליצור קמפיין קידום מאסיבי, השלב הראשון והחשוב ביותר הוא רכישת זכויות פרסום באמזון. זה לא שונה בהרבה ממכירות באתרי שונים כמו עלי אקספרס או איביי.

רווחים

לאחר שבליץ המכירות הראשון נרגע וקצב הקניות של הספר יורד. אז תוכלו לראות את התוצאות של הקידום הנכון באמזון.

תוכלו לרכוש את כל הידע הנצרך לשיווק ספרים באמזון ממוכרים ומדריכים שונים ברשת. הרווח הצפוי לכם הוא גדול מאוד.

קראו גם על הוצאה לאור של ספר דיגיטלי

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button