עסקים ופיננסים

מהי כרייה של ביטקוין?

כרייה של ביטקוין זהו הליך בו נעשה אימות של עסקאות בהן מועבר כסף מאדם אחד לאחר ברשת של המטבע הווירטואלי. כחלק מאימות העסקות המחשב נאלץ לפתור חידה מתמטית מורכבת, זאת כאשר כרייה של ביטקוין אשר נעשית במהירות גבוהה ולפני כל האחרות, מתוגמלת במטבעות ביקוין. לשם ביצוע מהיר ותחרותי של כרייה צריך מחשב עם יכולת עיבוד חזקה.

האם כל אחד יכול לעשות כרייה של ביטקוין?

כל אחד יכולה לעשות כרייה וזאת בהינתן שהמחשב שלו עם יכולות עיבוד חזקות מספיק. כך לאחר זמן מה יהיה ניתן לבצע אימות של עסקאות ביטקוין ולהיות מתוגמלים על כך במטבע עצמו. הכרייה משמשת כמעין בנק מרכזי ורשת אשר מאפשר הפקה של המטבע ואספקתו לכל מי שיהיה מעוניין.

כרייה משותפת – אופציה מעניינת

על פי אתר Bits of Gold, ישנן לא דרכים שונות לבצע כרייה, בין אם מדובר על המחשב האישי, בענן או באופן משותף כחלק מרשת מחשבים. בכל אופן, יש לשים לב כי אתם מבצעים את הכרייה יהיה רצוי לוודא כי אתם בוחרים לעשות זאת תוך כדי שאתם מצטרפים אל רשת כרייה של מחשבים חזקים וכאלה אשר פועלים בצורה שווה וללא תקלות בדרך. כך תוכלו להשיג את המיטב וזאת כל עוד מדובר על מטבעות חדשים.

לא חייבים לכרות ביטקוין

עניין אחרון שתרצו לקחת לתשומת הלב בעיניין מטבעות דיגיטליים זה עצם העובדה שאתם יכולים להשקיע בביטקוין ולהרוויח מהמטבע וזאת ללא שום צורך בכרייה. תוכלו פשוט לרכוש את המטבע ולחכות שהערך שלו יעלה. כך עם הזמן השקעה שלכם תגדל ותוכלו למכור את המטבעות שלכם ברווח מאוד נאה. לפיכך פשוט תצטרכו לבחור באפיק שמתאים לכם וזאת לאחר שאתם מבינים היטב מהן האפשרויות השונות שתהיינה קיימות בכל הנוגע לביטקוין.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בדקו גם
Close
Back to top button