עסקים ופיננסים

לפי אילו פרמטרים ביטקוין משתנה?

רבים לא מבינים כיצד משתנה הערך של המטבע הדיגיטלי ביטקוין, למדו לעומק מה זה BTC. ובכן, הערך שלו יהיה תלוי באופן ישיר בכמות הקונים והמוכרים. אם ישנה מגמה לפיה אנשים מסוימים קונים כמויות ענק של המטבע, הערך שלו יעלה בהתאם, ובמצבים בהם השוק מוכר את המטבע, כך יצנח ערכו. 

עניין חשוב נוסף שכדאי לקחת בחשבון זה עצם כך שישנם אנשים עם יכולות רכישה גדולות שמנסים ליצור תנודות גדולות בשוק לטובתם וכדי לייצר רווחים גדולים בפרקי זמן קטנים. לאור זאת חשוב להבין את כל המישורים הללו כאשר ניגשים אל השקעה במטבע וירטואלי מכל סוג.

מה הצפי העתידי של המטבע?

פרמטר מאוד משמעותי שמשפיע על ערך הביטקוין הוא מהלכים של ממשלות. אם ממשלה מסוימת נותנת אישור לעשות שימוש במטבע באופן נרחב ומאשרת אותו מבחינה רגולטורית, כך הערך שלו יעלה בהתאם. לעומת זאת, כאשר ישנם סימנים שליליים כמו חוסר שביעות רצון של ארגונים רגולטוריים כלשהם מהמטבע והשימוש בו, הדבר עלולה להשפיע בהתאם.

> קראו על כריית ביטקוין באתר ביטס אוף גולד

משקיעים גדולים שמנסים להרוויח

פרמטר נוסף שמשפיע על המחיר זה אנשים עם יכולת קנייה מאוד משמעותית שרוכשים כמות ענקית של ביטקוין ומנסים להשפיע על המחיר בדרך זו. כך אנשים רבים מתלהבים ומצטרפים וזמן קצר לאחר העלייה בערך הם כבר מוכרים את המטבעות שרכשו ויוצאים בדיוק בזמן הנכון.

מטבעות חדשים ושינויים בבלוקצ׳יין

שינויים של פלטפורמת הבלוקצ׳יין, פרצות אבטחה או מטבעות חדשים שיוצאים לעולם עלולים גם הם להשפיע באופן ישיר ומאוד משמעותי על ערך המטבע. כך שזה עוד פרמטר שתצטרכו לקחת בחשבון כאשר אתם מנסים לבחון ערך של מטבע כלשהו או חושבים להשקיע בו דרך האתר ביטס אוף גולד. כך תוכלו לפעול בצורה מושכלת ונכונה יותר. זאת ללא ספק בכלל.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בדקו גם
Close
Back to top button