אינטרנט

קנדי קראש

בשנה האחרונה אחד מהמשחקים הפופולאריים ביותר במכשיר הסמארטפון הוא קנדי קראש. כאן ניתן לומר כי המשחק כבש את כל העולם בסערה, דבר שכולל את כל שכבות הגיל וכל העיסוקים השונים. מאמר זה יעזור לכם להבין מהו שגעון הקנדי קראש.

כרטיס ביקור

ראייה לכך שמשחק זה בו העיקר הוא ליצור שורות זהות של ממתקים מכל הסוגים, הוא בעל ערך באנציקלופדיה האינטרנטית, אומר הכל. החברה אשר הוציאה את המשחק לאור בחודש אפריל של שנת 2012 היא חברת קינג והחל מנובמבר החלו באפליקציית השיווק של המשחק לסמארטפונים. נכון להיום, משחק זה נחשב המשחק הפופולארי ביותר באותה רשת חברתית הפופולארית ביותר בעולם.

קנדי ראש- איך משחקים

המטרה במשחק קנדי קראש פשוטה ביותר, יש להתאים את הממתקים אחד לשני מבחינת צבע וצורה. כל פעם שנוצר רצף של סוכריות, הניקוד עולה, הסוכריות שברצף נעלמות מלוח המשחק והסוכריות בחלק העליון של המסך נופלות לקוביות הריקות בו. כמו ברוב המשחקים הפופולאריים קנדי קראש גם היא נחלקת לרמות שונות. ככלל שמגיעים לשלב גבוה יותר כך גם רמת הקושי גבוהה יותר ופעמים יש אף משימות מלבד התאמת הממתקים. משימות אלו יכולות להיות להפיל דובדבנים לתחתית המסך, לצבור כמות מסוימת של נקודות ועוד. חשוב לדעת כי נכון להיום יש כחמש מאות רמות ומדי תקופה קצרה מתווספות רמות נוספות.

הכר את חבריך- הנעילה

קנדי קראש הוא אחד מהמשחקים הממכרים ביותר ולא בכדי.  הוא מצליח לאתגר את האנשים המשחקים בו לא רק באמצעות מטלות בלוח הממתקים אלא גם על ידי שליחת זרועות לתחומים בינאישיים חברתיים. דוגמה לכך היא הנעילה. מדי מספר רמות יש מחסום. בכדי להזיז את המחסום יש לבקש משלושה חברים טובים ברשת החברתית אישור או פשוט לשלם בנקודות (אותן צוברים או קונים). למשחק יש 'מפת משחק' שם הוא יכול לראות מהו השלב שבו הוא נמצא לעומת חבריו ועל ידי כך המטרה העיקרית היא לעבור אותם.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button