פתרונות לעסקים

מערכת סליקה – העתיד כבר כאן

אם בעבר, בעלי עסקים וחברות שקלו האם להתחיל ולהשתמש בשירותי סליקה, כיום כמעט כל ארגון ועסק משתמשים בשירותי סליקה. מאמר זה יסביר מהי מערכת סליקה ויעלה נקודות חשובות אודותיה וזאת על מנת שתוכלו לבצע את הבחירה הנכונה. באתר של חברת פלאקארד תמצאו מידע נוסף על שירותי סליקה ועוד.

הסליקה ומשמעותה

התפתחות הטכנולוגיה וכניסתה של רשת אינטרנט הזמינה לבתי אב רבים הובילה להתפתחות משמעותית גם בתחום הסליקה. אם בעבר, רוב האנשים השתמשו במזומנים ושיקים ומעטים השתמשו בכרטיסי אשראי, כיום כרטיסי אשראי באמצעות סליקה באינטרנט הפכה להיות צורת התשלום העיקרית. נכון להיום, מערכת סליקה משמשת בתי עסק רבים, בעיקר אלו שבבעלותם אתרי אינטרנט מסחריים. מערכת זו מאפשרת לגולש לקנות דברים רבים באתרים שונים באינטרנט באמצעות כרטיסי אשראי ותשלומים בכרטיסי אשראי דיגיטליים אונליין. התחזית היא שבשנים הקרובות רוב המכירות, ההזמנות והתשלומים יעשו באמצעות האינטרנט על ידי סליקת אשראי ועוד.

מערכת סליקה – התאמה ראשונית

חשוב לקחת בחשבון כי יש מערכות סליקה רבות וחשוב מאוד להתאים מערכת סליקה למטרה. נכון להיום יש אפשרות של שירותי סליקה לארגונים גדולים, תשלום אונליין המיועד לעסקים קטנים, סליקה באמצעות תוכנה או סליקה אונליין באמצעות אתר האינטרנט, סליקה בסלולאר ועוד. התאמה ראשונית לעסק חייבת להתבצע על ידי מומחים בתחום וזאת משום שאי התאמה או כל טעות אחרת יכולה לגרור אובדן של לקוחות וכמובן הכנסות.

תהליך הסליקה- איך מתחילים?

הפעלת סליקה בעסק מחייבת את הלקוח להחליט באילו כרטיסי אשראי הוא מוכן לקבל תשלום מהלקוח ולאחר מכן לפנות אל חברת/ חברות האשראי על מנת לפתוח חשבון סליקה אצלם. לאחר פעולה זו יש אפשרות לפעול עם חברה מתווכת המספקת לכם תוכנת סליקה או מערכת סליקה אונליין דרכה ניתן לחייב את הלקוחות בצורה פשוטה ומהירה. החברה היא זו שתשלח את נתוני כרטיס האשראי לאישורה של חברת האשראי ותחזיר לכם אישור כי הכרטיס תקין וכי התשלום התקבל.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button