כללי

פירמטתם את המחשב בטעות – מה עושים?

פירמטתם את המחשב בטעות? לא נורא, זה תמיד קורה, גם לטובים ביותר. אז מה ניתן לעשות במקרים כאלה ואחרים? במקרים שהקבצים הקיימים נמחקו מהמחיצה המועדפת? הדבר הראשון – אל תיכנסו ללחץ, התקשרו לחברת שחזור מידע לשם בדיקת כדאיות התיקון וכמו כן שחזור קבצים במחשב.

ובכל זאת, מה באמת ניתן לעשות? הנה שלושה דברים שתוכלו לעשות לפני שליחת המכשיר:

1) בדיקה האם קיימים גיבויים קודמים

לאחר פרמוט של המחשב ומחיקת החומר הקיים, הדבר הראשון שנצטרך לעשות הוא לוודא האם קיימים גיבויים ישנים או חדשים שנוכל להיעזר בהם. הגיבויים יכולים להיות מצויים תחת דיסק און קי, כונן SSD חיצוני, או כונן קשיח חיצוני אחר. בנוסף, כדאי לבדוק האם גיבינו מידע מסוים בתוכנות הענן: גוגל, אמאזון, ומייקרוסופט.

ברוב המקרים, תוכנת OneDrive שמגיעה עם הווינדוס מגבה את החומרים במחשב באופן אוטומטי, לכן כדאי לבדוק זאת.

2) שימוש בתוכנות שחזור נפוצות

אם לא קיימים אף גיבויים שיכולים לעזור לנו, כעת התחלופה היחידה היא לעשות שימוש בתוכנות השחזור. תוכנות שחזור ברוב הפעמים מצליחות להשיג את הקבצים האבודים, לפחות ב- 50% מהמקרים. התקינו והשתמשו באחת מתוכנות השחזור הנפוצות, ונסו לברר האם ניתן להשיב את הקבצים האבודים.

גם אם פירמטתם את המחשב, ניתן יהיה להשיג את החומרים בזכות הפונקציה שנקראת "Partition Recovery" אשר נמצאת כמעט בכל תוכנת שחזור, ומאפשרת להחזיר את הקבצים ממחיצות אשר נמחקו או אותחלו בעבר.

3) שום דבר לא עזר – פנייה לחברת שחזור מידע

אם שני הפרמטרים והטיפים שצירפנו לא עזרו כלל, אל תדאגו לא הכל אבוד, פנו לחברת שחזור מידע. פנייה לשחזור מידע הוא המוצא האחרון, כאשר כל הניסיונות לא צלחו, ואנחנו כמעט מיואשים, חברת שחזור יכולה לסייע לכם להחזיר את הקבצים שנמחקו עקב הפירמוט. לחברת שחזור יש את הכלים, היכולות הטכניות, והניסיון להתמודד עם כל סוג של בעיה. ראו לדוגמה שחזור דיסק קשיח באתר טיק טק!

מעבדת המחשוב של טיק טק שחזור מידע לשרותכם

חברת טיק טק נחשבת כאחת החברות המומלצות והוותיקות ביותר בישראל לשחזור מידע והצלתו. החברה נוסדה והוקמה בשנת 1995, ומאז מספקת שירותי שחזור מתקדמים להרבה מאוד חברות וארגונים. חברת טיק טק מעניקה את שירותיה עם 97% אחוזי הצלחה, והיא נחשבת כספק מורשה מטעם מערכת הביטחון.

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית התקשרו עכשיו – 03-613-1555.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button