עסקים ופיננסים

אילו פעולות פיננסיות ניתן לבצע באופן דיגיטלי?

הזירה הדיגיטלית מעניקה מגוון רחב של אפשרויות עבור משקיעים ובעלי חשבונות בנק. הנה כמה פעולות פיננסיות שניתן לבצע מכל מכשיר עם חיבור לאינטרנט

ביצוע פעולות בשוק ההון ללא צורך במעורבות של בנקאי או אנשי מקצוע אחרים משנה לחלוטין את הדינאמיקה של הזירה הדיגיטלית. אם בעבר נאלצו הלקוחות להמתין לשעות קבלת השירות או להתפשר על פעולות מסוימות, הרי שכיום עומד לרשותם ארגז כלים מגוון.

הכלים זמינים עבור משקיעים ובעלי חשבונות בנק בכל החברות המובילות והם לא דורשים ידע מסובך. מעבר לכך, הזירה הדיגיטלית מאובטחת ברמה הגבוהה ביותר. ניתן לבצע בה פעולות פיננסיות מכל מכשיר עם חיבור לאינטרנט ובמידת הצורך לקבל תמיכה טכנית מסביב לשעון.

העברת כספים לאנשי קשר

פיתוח תוכנה לעסקיםהדוגמא הכי טובה לפעולות פיננסיות שניתן לבצע באופן דיגיטלי היא העברה בין חשבונות בנק. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר האינטרנט של הבנק שבו מתנהל החשבון, לבחור חשבון אקראי או קבוע ולבצע העברה על סכומים של עד אלפי שקלים.

כמו כן, ניתן להגדיר מראש חשבונות מסוימים כדי לבצע את הפעולה בצורה פשוטה יותר מהאפליקציה. חוץ מזה יש גם חבילות שירותים שמאפשרות העברת כספים מחשבון הלקוח לאחד מאנשי הקשר ששמורים בטלפון: במקרה הזה אפילו לא צריך את מספר החשבון של האדם שאליו מעבירים את הכסף, אלא רק את מספר הסלולרי שלו.

אפליקציות ייעודיות וארנק דיגיטלי

חיבור לאינטרנט מעניק עוד כמה אפשרויות לפעולות פיננסיות זמינות. יש אפליקציות ייעודיות מה ההבדל בין אנדרואיד לאייפון11ללקוחות עסקיים, יישומים להפקדת צ'קים עד סכומים גבוהים בלי להגיע לסניף ואפשרויות תשלום לבתי עסק ולמוניות. גם משיכת מזומן מהבנק אפשרית כיום מהטלפון הנייד ובאופן דיגיטלי – ללא כרטיס.

בארנק הסלולרי אפשר לזמן תור לקבלת שירות בסניף ולעקוב אחר המיקום בתור מרחוק. שירותי הארנק למעשה משדרגים את האפליקציות הקיימות, במטרה להפוך את השימוש בדיגיטל לחוויה צרכנית טובה יותר.

מסחר, השקעות וניהול מניות

אי אפשר לדבר על פעולות פיננסיות שאותן ניתן לבצע באופן דיגיטלי מבלי להזכיר מסחר בשוק ההון והשקעות פרטיות. אתרי אינטרנט מציעים פלטפורמה נוחה למסחר דיגיטלי מסביב לשעון. אפשר להשתמש באתר למסחר מקוון, או להוריד תוכנה למחשב. ניתן גם לשלב בין תוכנות וכלים ממוחשבים על מנת לעקוב אחר ביצועי התיק, לשנות הרכבים בתוך תיקי השקעות ולקבל המלצות עדכונים בזמן אמת. הזירה הדיגיטלית מרכזת את כל הכלים תחת קורת גג אחת וכך מייעלת את המסחר עבור הלקוחות וצרכני הקצה.

ביצוע פעולות פיננסיות באופן דיגיטלי מחייב זהירות. חשוב לבדוק מי עומד מאחורי האתר או האפליקציה, להימנע ממסירת פרטים אישיים לגורמים לא מוסמכים ולהימנע מהרשאות אוטומטיות. בצורה כזו ניתן להפיק תועלת מלאה מהזירה החדשה ולהשיג גם יתרון פיננסי מול משקיעים וסוחרים מתחרים.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button