סמארטפונים וטאבלטים

איך בודקים את היכולות של חברה לפיתוח אפליקציות?

כל מי שנכנס לחנות של אפל או לזו של גוגל, יכול למצוא אינספור אפליקציות, יש הסבורים שמדובר בלמעלה ממיליון אפליקציות. חלק מן האפליקציות כפי שאנחנו יודעים פותחו על ידי חברות ויזמים כאן בישראל.

יותר ויותר מוסדות, ארגונים ועסקים בסדרי גודל שונים, דואגים שתהיה להם אפליקציה. זו אמורה לתת מענה נוסף, לפעמים בלעדי, לגולשים שלהם. לעיתים האפליקציה היא העסק והמהות עצמו, כך למשל במקרה של וויז, פנגו ועוד. אם אתם עסק קטן ורוצים להתקדם ולפתח אפליקציה עבורו, אתם בוודאי תוהים, כיצד בוחרים חברה לפיתוח אפליקציות בצורה חכמה, כיצד יודעים שחברה אחת טובה מהשנייה, כיצד אפשר לדעת מה הן היכולות של חברות אשר מפתחות אפליקציות.

יש לכך כמה הסברים ואנחנו ננסה לספק את כולן, על מנת שתוכלו לבחור בחברה הטובה ביותר לפיתוח אפליקציות. לפני כן חשוב לומר, בטרם אתם מחליטים על חברה מסוימת, רצוי מאוד להיפגש עם מספר חברות, לבחון מה הן מציעות, מה דרכי הפעולה שלהן, עד כמה הן מבינות את הצרכים שלכם. רק כך תוכלו להכיר את התחום לעומק וכן להתרשם האם החברה שעומדת מולכם יכולה להציע לכם את מה שאתם מחפשים.

כיצד בוחנים יכולות של חברה לפיתוח אפליקציותמיתוג עסקי

ראשית, מבחן החזון. כשאתם יושבים עם צוות פיתוח של חברה, אתם צריכים להסביר מה אתם רואים בחזון שלכם, ולראות כיצד החברה מבינה את החזון, כיצד היא מבטאת אותו והאם יש התאמה בין השניים. ככל שהצוות מבין טוב יותר מה המטרה שלכם, כיצד אתם רוצים להשיג אותה ואיך החברה שלהם יכולה לעזור לכם בכך, כמובן תוך כדי עבודה בכלים נכונים, כך גדל הסיכוי שזו החברה בשבילכם.

שנית, סקירת מאפיינים. אתם צריכים לקבל הצעה עם המאפיינים המתאימים, במילים אחרות, כשאתם מקבלים הצעת מחיר לאפליקציה, עליכם לבחון מה הם המאפיינים שהחברה מציעה והאם הם תואמים את מה שדובר בשיחה ואת מה שאתם מחפשים.

שלוש, עבודות קודמות. בסופו של דבר הדרך הטובה ביותר להתרשם מחברה היא באמצעות סקירת עבודות ישנות שלה. החברה צריכה להציג בפניכם תיק עבודות בהן אפליקציות שונות, ובפרט אפליקציות שדומות למה שאתם מעוניינים לפתח.

ארבע, שירות וקשר. עליכם לבחון את רמת השירות של החברה, ניתן לעשות זאת דרך תקשורת ישירה עם אנשיה וכן דרך יצירת קשר עם גורמים שעבדו עם החברה במהלך השנים. כך תוכלו לקבל חוות דעת שונות על תפקוד החברה.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button