פתרונות לעסקים

קידום באינסטגרם – איך עושים את זה נכון

אחד הכלים החשובים ביותר לצורך פרסום ושיווק, הן רשתות חברתיות. מדובר על כלי חיוני מאוד אשר עומד לרשות בעלי מקצוע, בעלי עסקים וכל גורם אחר אשר מעוניין לפרסם ולשווק את עצמו, עסק או את המוצרים והשירותים שעומדים לרשותו. 

דוגמא לכך הוא קידום באינסטגרם. אי אפשר היום לבצע קידום באינטרנט ובטח לא ברשתות חברתיות, אם לא משתמשים באינסטגרם לשם כך. מדובר על רשת חברתית המהווה מוקד משיכה הן עבור צעירים אך גם עבור מבוגרים רבים המשתמשים בה לצורך פרסום תמונות וסרטונים של ילדיהם, נכדיהם או שלהם עצמם. בניגוד לעבר, היום גם מבוגרים נעזרים באמצעים וכלים שמשמשים חבר'ה צעירים. 

קידום באינסטגרם מתבצע בדרכים שונות. בין היתר, הוא מתבצע על ידי פתיחת עמוד ספציפי לעסק, עמוד עסקי, דרכו אפשר לפרסם פרסומים שונים באופן ישיר אל כל מי שעוקב אחרי העמוד. מעבר לכך, יש כמובן את המסלול של קידום ממומן באינסטגרם. 

מה זה קידום ממומן ולמה הוא חיוני?

בדומה לפייסבוק ורשתות אחרות, הרי גם אינסטגרם מאפשרת לבצע קידום בתשלום. מדובר על קידום סרטונים ותמונות באופן ממומן, כך אפשר יהיה להגיע אל קהל גולשים רחב וגדול, ללא שום בעיה. הפרסום מתבצע על פי מאפיינים מסוימים שכל אחד אשר מבקש לפרסם יכול לקבוע. כך הפרסום יגיע ספציפית אל קהל היעד אליו הוא מבקש לפנות. כמו כן הוא יגיע לכל מי שעוקב ספציפית אחרי העמוד. 

פרסום ממומן באמצעות חברת STRA הוא חיוני מאחר והוא נותן כלי מאוד משמעותי למפרסמים להגיע אל קהל יעד גדול ורחב, באופן ישיר ופשוט. מעבר לכך, זה מאפשר לייצר תקשורת ישירה עם הגולשים ולחשוף בפניהם דברים שלא בהכרח אפשר לחשוף בצורה אחרת.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button