אינטרנט

שווה להכיר: ספק האינטרנט ITC לעסקים ולקוחות פרטיים

ספק אינטרנט הוא לא רק ספק אינטרנט! למעשה, אם מדובר בספק איכותי דוגמת ITC, הוא מציע הרבה יותר. אלה כמה דברים, שכדאי לעסקים וללקוחות פרטיים לדעת לגבי חברה זו:

ITC לעסקים 

דרישות

ITC מציעה לעסקים רישות בין סניפיהם השונים וחיבור איכותי לרשת האינטרנט העולמית. בנוסף, היא מציעה חיבור אלחוטי איכותי (שרות פרימיום WiFi). בכל הנושאים האלה, מדובר למעשה על אוסף שירותים. זאת, כולל יעוץ ראשוני, סיוע בתכנון המערכות, סיוע מסוגים שונים בהקמה, שדרוג מערכות קיימות, שרות של תמיכה טכנית שוטפת וכן תחזוקת מערכות כשרות מנוהל. כך שבתור ספק  itcמציעה למעשה פתרון רחב, שנותן מענה לרוב הצרכים העסקיים.

אבטחה

בהיבט האבטחה, עסקים ימצאו אצל ITC שרות של IPVPN. זה הוא שרות משלים קלאסי לחיבורי תקשורת שונים, מאחר שתקשורת עסקית זקוקה להגנה מקצועית ואיכותית. נזכיר, כי VPN או Virtual Private Network יוצר מעין רשת משנה מאובטחת עבורכם לצרכי תקשורת, בתוך רשת האינטרנט. זו היא בפועל סביבת תקשורת לשימושכם בלבד, אשר תפריע מאוד לתוקפים למיניהם, להגיע לתקשורת שלכם ולפענח אותה. יש לכך חשיבות, הן מבחינת מניעת ציטוט והן מבחינת מניעת נזקי אבטחה ופרטיות, ממגוון סוגים נוספים.

שירותים נוספים

החברה מציעה לעסקים שירותים נוספים, בהם נזכיר דוגמה אחת: שרות כתובת IP סטטית. מדובר על קבלת כתובת  IPקבועה בהתחברות לרשת האינטרנט. כתובת כזו, עשויה להיות שימושית לצרכים טכניים מסוגים שונים והיא זמינה בחיבורי אינטרנט עם מהירות של 100 מגה, 200 מגה ואפילו 500 מגה. כל זאת, ללא צורך בחייגן. הזיהוי הייחודי שהיא מספקת למחשב, מסייע למשל לשלוט מרחוק על מצלמות אבטחה, להקים שרתים או לשתף מדפסות רשת.

ITC ללקוחות פרטיים

חיבור לאינטרנט

עבור לקוחות פרטיים, השרות העיקרי של ITC הוא חיבור לרשת האינטרנט. זאת, על גבי תשתיות אינטרנט של החברות הוט או בזק. מבחינה זו, ספק אינטרנט Itc מציע חבילות מגוונות, אשר מהן תוכלו לבחור. זאת, עם כל הפרמטרים השונים אשר מאפשרים לבחור בחבילה, אשר מתאימה בדיוק לצרכיכם.

עזרי אבטחה

אנטי ספאם iGuard הוא שרות אבטחה שימושי מאוד לצרכן הפרטי. השרות מיועד לתת מענה, לסיכוני אבטחה שונים שנובעים מכניסה לאתרים מזיקים או חשיפה לתכני אינטרנט ספציפיים אשר מזיקים. ניתן לכוון אותו לבצע סינון אתרים ותכנים לפי העדפותיכם. הוא עשוי לשמש עבור בקרת הורים על גלישת הילדים או בכלל, כעזר לכל מי שמשתמש ברשת האינטרנט בבית. מדובר בסוג וותיק ורב מוניטין של הגנה, אשר במקרה זה גם תואם לתקנות הבינלאומיות BECTA (British Education Communications and Technology Age) ו-CIPA  (Children’s Internet Protection Act. כלי ההגנה אנטי ספאם iGuard מופעל ישירות דרך הדפדפן – אין צורך להתקין תוכנה מקומית בכדי להשתמש בו. היבט זה מפשט את העניינים והוא מהווה בכך למעשה מה שמכונה שרות ענן. iGuard אף מתעדכן לבד באופן שוטף, מאחורי הקלעים. תוכלו לנסות אותו למשך חודש בחינם, כך שיש לכם את כל הסיבות הטובות, להתנסות בעצמכם ולהחליט אם זה מתאים לכם.

לסיכום

כפי שראיתם, ITC היא ספקית אינטרנט שכדאי להכיר, בין אם אתם עסק או אנשים פרטיים. אלה גם אלה, ימצאו אצלה את מבוקשם. אגב, השירותים שהצגנו כאן זמינים לשני סוגי הלקוחות. לקוח פרטי אשר זקוק למשל לכתובת IP קבועה לצרכי משחקי מחשב, יכול לקבל זאת. עסק שמעוניין בשרות האבטחה אנטי ספאם iGuard כנ"ל.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button