סמארטפונים וטאבלטים

עלייתו של הענק הקוריאני סמסונג

סמסונג היא חברה הנמצאת בדרום קוריאה שהפכה את האופציה לרכוש טלפון חכם לנגישה במיוחד לצרכנים רבים מכל רחבי העולם. אבל מהי חברת סמסונג? מי יסד אותה? מה המוצרים שהיא מייצרת, וחשוב מכל: מהם המכשירים הניידים הפופולאריים שלה?. במאמר הבא תוכלו ליהנות מהסקירה המלאה.

מהי חברת סמסונג.

חברת סמסונג היא חברת אלקטרוניקה קוראינית. החברה נחשבת לאחת החברות הגדולות בעולם התחום הטכנולוגיה והמידע. החברה נוסדה בשנת 1953 על ידי אדם בשם בינג צ'ול. סמסונג התחילה את דרכה בעיר בשם דייגור שבדרום קוריאה, ומעניים לדעת שחברת סמסונג לא התחילה את דרכה דווקא בייצור טכנולוגי, אלא בייצור סוכר, ושבמהלך דרכה אף נמכרה לחברת מזון.

עם השנים גדלה החברה והחלה להציע שירותים שונים לצרכנים, כאשר רק בתחילת שנות ה 70 החלה החברה להתמחות בייצור טכנולוגי. כיום ובעידוד בממשלה הדרום קוריאנית, סמסונג היא יצרנית של תעשיות כבדות כמו ספינות ומוצרי אלקטרוניקה ושינוע גדולים, והיא חברה שעוסקת בבניה וטכנולוגיה. בנוסף חולשת החברה על תחומי הביטוח והפרסום. סמסונג היא ענקית גם בטכנולוגיה וגם במתן שירותים שונים. החברה מייצרת גם שני דגמי מוכניות מוכרים ביניהם דגמי רנו חדשניים.

סמסונג וטכנולוגיה

אחד האלמנטים ששם את חברת סמסונג על המפה הוא המצאת שבב המחשב הראשון. החברה ייצרה את השבב בשנת 1983 והפכה לחלק מתעשיית הטכנולוגיה. לאחר מספר שנים כבר החלה החברה להשקיע יותר בייצור טכנולוגי ובעיקרו מחשבים. כיום מנכ"ל סמסונג הינו אדם בשם קון הי לי, ומחזור החברה עומד על 172 מיליארד דולרים! החברה מעסיקה יותר מ 400 אלף עובדים ברחבי העולם והיא חלק חשוב בתחום היצוא של המדינה.

מכשירי סמסונג

עם כניסת הסלולר לחיינו, החליטו בחברת סמסונג כי הגיע הזמן לחלוש גם על תחום הניידים. סמסונג המציאה מגוון מכשירים ניידים הנחשבים מכשירי טלפון מהדור השלישי. אחד המאפיינים של מכשירים החברה הם הדקיקות של המכשירים שהחברה מייצרת. הדגמים המובילים של החברה הינם מכשירים מסדרת ה Z 370, U100, C210, B600 וה f480. ניידים אלה מספקים לצרכנים מכשיר בעל משקל קטן, עיצוב דק, טכנולוגיה מתקדמת, רזולוציות גבוהות עם מצלמות מתקדמות, פלאש עוצמתי – וכמובן יכולת לתקשר עם הסביבה בצורה קלה ומהירה יותר.

סמסונג גלקסי

סמסונג ומכשירי גלקסי

בשנת 2010, התחילה לייצר חברת סמסונג מכשירים ניידים מתקדמים וחכמים. החברה ביססה את המכשירים על מערכת ההפעלה המצוינת אנדרואיד ממנה נהנים עד היום צרכנים רבים. המכשיר הראשון שהושק בטכנולוגיה זאת היה מכשיר הסמסונג גלקסי. המכשיר נמכר בכל רחבי העולם והניב לחברה רווח גדול. בשנת 2011  מכרה החברה ברחבי העולם לראשונה בתולדותיה למעלה מ-300 מיליון טלפונים ניידים. אם נחזור רגע לאחור, נגלה שבשנת 2010 יובא המכשיר גם לישראל וכיום ניתן למצוא מעבדות לתיקון גלקסי בכל רחבי הארץ.
בנוסף, חברת סמסונג ידועה גם בייצור טאבלטים ביניהם ה Galaxy Tab 7.7 וטאבלט בשם Galaxy Tab 10.1 .

אילו מכשירי גלקסי נחשבים לפופולאריים ביותר כיום?

בבדיקה שערכנו מצאנו מספר מכשירים מובילים:

גלקסי 7S  – מכשיר זה הושק לאחרונה, והוא מכשיר שנחשב דומה לכלל מכשירי גלקסי. עם זאת תיקון גלקסי הינו נדיר יותר במכשיר זה, וזאת בעיקר בשל זכוכית המכשיר בעלת שלוש שכבות הגנה. המכשיר עמיד במיוחד מפני שבירה או לכלוכים שיכולים להאט ולהזיק לו. עוד עמיד המכשיר מפני מים. בכל הנוגע למערכת: המכשיר משמש כמערכת התראות חכמה והוא בעל כרטיס זיכרון  רחב.

למכשיר מצלמה של 12 מגה פיקסל והוא כולל טכנולוגיה ייחודית שבאמצעותה ניתן ליצור תמונות חדשות וטובות יותר. מכשיר זה כולל מערכת בידוד מתקדמת, משחקים, מערכת הפעלה חכמה שתומכת בדור 4 של המכשירים, זיכרון מורחב ומערכת וירטואלית מצוינת.

גלקסי 6S – מכשיר זה הינו טאבלט מתקדם בעל מסך גדול של 5.7 אינץ'. המכשיר מעוצב בצורה נפלאה, והוא בעל מערכת הפעלה מיוחדת בשם לוליפופ. למכשיר ממשק משתמש חכם, והוא בעל מערכת פנאי ובידור עשירה, ומצלמה בעלת 16 מגה פיקסל ואופציה לצילום פנורמי. את המכשיר אפשר לתפעל בקלות עם שליטה בפונקציות טעינה אלחוטית מהירה ותצוגת מכשיר נוחה.

סמסונג גלקסי נוט

סמסונג גלקסי NOTE – מכשיר זה מתאפיין בעיקר בשל הרוחב שלו והידידותיות למשתמש. המכשיר מבוסס על מערכת אנדרואיד ותומך בדור 4. למרות שהוא נחשב גדול, הוא עדיין דגם קטן יותר ממכשירי ה NOTE האחרים, והא בעל מסך זיכרון מעולה. מכשיר זה נוח לשימוש ומתאים למנהלים שרוצים להיות מחוברים לעסק שלהם בכל זמן. בנוסף ניתן ליהנות ממנו בעיקר בשל פקודות  קוליות שהוא עובד על פיהן. עוד ניתן ליהנות ממצלמה בעלת 8 פיקסלים, נגן מוזיקה חכם, סנכרון מיילים וממגוון תכונות מתקדמות שמגיעות עם המכשיר.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button