פתרונות לעסקים

סרטוני וידאו לעסקים

אם בעבר עסקים היו משווקים את עצמם ללקוחות באמצעות סלוגנים ופרסומות מרהיבות אזי שכיום כל עסק חייב שיהיו לו סרטונים אותם הוא יוכל להציג ללקוחות קיימים ופוטנציאליים בשביל למכור את השירותים והמוצרים שלו וכן בשביל שהוא יוכל לספר את הסיפור שלו בצורה יפה וברורה.

השיווק באינטרנט פתח בפני העסקים השונים אפשרות ליצור סרטוני וידאו בצורות פשוטות ויתרה מזו להציג אותם בפלטפורמות רבות ופשוטות. בפני העסקים עומדים היום מספר אפשרויות לתצוגה של סרטוני וידיאו. הם יכולים להשתמש באתר שלהם, בעמוד פייסבוק, באתרים בתחום, ביוטיוב, במאמרים ועוד. כל הפלטפורמות והאפשרויות אשר עומדות בפני העסקים להציג את הסרטונים וכן הקלות שבה ניתן לייצר אותם, הופכת אותם למוצר הרבה יותר משתלם לייצור ולכן הרבה יותר עסקים פונים למסלול זה.

לפני שנציג בפניכם שורה של דוגמאות לסרטונים שעסקים יכולים להכין, נציג בפניכם קודם תחילה מספר סוגי סרטונים אשר מומלץ ורצוי לייצר. כל אחד מהדוגמאות הנ"ל יכולות להתאים לעסקים מסוגים שונים וכן למסלול אחר של שיווק ופרסום.

  • אנימציה
  • פרסומת מבוימת
  • אוסף קטעים מהעבר
  • הרצאה או נאום
  • תמונות אמיתיות

דוגמאות של סרטוני וידיאו

פרסומת – סרטון השיווק הטוב ביותר הוא כמובן כזה שמכיל פרסומת. זה יכול להיות סרטון מבוים או סרטון המכיל רק קטעים אמיתיים על רקע קריינות. ניתן להשתמש בו להקרנה באירועים שונים, תצוגה באתר אינטרנט או רשתות חברתיות ועוד.

סרט תדמית – סרט שמכיל נתונים אמיתיים אודות החברה, מציג את עובדי החברה והמתחמים בהם היא פועלת. הסרט מתאים להקרנה באירועים מסחריים, תערוכות, כנסים, בפני קהל לקוחות וכן בפני קהל משקיעים.

סרט הדרכה – סרט וידיאו לעסקים יכול להיות גם סרט הדרכה. זה יכול להיות סרט הדרכה ללקוחות (למשל אם אנחנו רוצים להדריך אותם כיצד להשתמש במוצר מסוים) או סרט הדרכה לעובדים בשביל שידעו כיצד להשתמש במוצר או מערכת מסוימת.

סרט מכירה – מדובר על פרזנטציה שמיועדת למכור מוצר, שירות ואפילו את העסק עצמו. מדובר על סרט שכל כולו מיועד לרוכשים הפוטנציאליים. בדרך כלל נהוג להכין סרט כזה כשרוצים למכור את החברה לגורם אחר. לצד ספרי חשבונות מעודכנים ודו"חות מלאים, מכינים גם סרט מכירה שמיועד להרשים אותו.

סרט חגיגי – סרט וידיאו לעסקים הוא גם סרט חגיגי שמוצג לעובדים ביום גיבוש או ערב חברה. מדובר על סרט קליל שנועד בעיקר לעשות כיף ולהראות את החברים במקום באור משעשע ולא רציני.

 

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button