פתרונות לעסקים

כנס וירטואלי באולם כנסים וירטואלי

העולם הווירטואלי מביא עמו אינסוף אפשרויות והזדמנויות. הפקת כנס וירטואלי היא בראש ובראשונה הזדמנות לחשוב בגדול, להגשים חלומות ולהזניק את העסק קדימה בכמה רמות. כיום כאשר כל החברות המובילות בישראל ובעולם כבר מפיקות כנסים וירטואליים, לכם יש את ההזדמנות להפיק כנס מקצועי ומרשים. 

היתרון שלכם בכנס הווירטואלי הבא שלכם הוא אירוח של הכנס באולפן וירטואלי מקצועי ומעוצב. בעוד רוב החברות משדרות את הכנסים שלהן מתוך חדר הישיבות במשרד או מהסלון בבית של המנכ"ל – אתם תהיו אלו שלא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר. באופלן הווירטואלי אתם נהנים מתפאורה, תאורה מחמיאה, סאונד מקצועי. כנס וירטואלי שמשודר מתוך אולפן יגרום לכם להיראות הרבה יותר טוב. 

מנצחים את הקורונה יחד

ביטול של תערוכות וכנסים מקשה על תהליכי השיווק והמכירה. חברות רבות נוהגות להשיק מוצרים ולסגור עסקאות מכירה גדולות בכנסים ותערוכות. כעת כאשר המציאות אינה מאפשרת עוד מפגשים רבי משתתפים, אותן חברות מצאו את עצמן במבוי סתום. מפגשים וירטוארליים רגילים שמתבצעים באמצעות תוכנת זום מהבית אינם מצליחים להשיג את אותה אווירה תוססת, עכשווית ומודרנית שדרושה למכירות. החיפוש אחר פתרון מנצח הביא את אותן חברות אל הפקת כנס וירטואלי באולפן וירטואלי Virtuals TV.

סוד ההצלחה בכנסים וירטואליים וכנסים רגילים הוא השקעה. המשתתפים הכנס רוצים לראות ולהרגיש את ההשקעה שלכם בהפקה, מיתוג, קידום, הומור, עיצוב ומתן ערך מוסף. זה הזמן לחשוב מחוץ לקופסה ולמצוא את הדרך לשדר את התכנים בכנס כמו בתכנית טלוויזיה. האולפן הווירטואלי יגרום למנחים של הכנס להרגיש כמו כוכבי טלוויזיה. יהיה זה הרבה יותר מעוד מפגש זום או וובינר עסקי. את הכנס הזה אף אחד לא ירצה לפספס. אל תשכחו לצלם את הכנס בכדי להמשיך ליהנות מההשקעה שלכם גם בעתיד.  

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button