אינטרנט

בניית אתר תדמית

מדוע אתר תדמית הוא אחת הפלטפורמות השיווקיות היעילה והעצמתית ביותר עבור עסקים, חברות, ארגונים וגם אנשים פרטיים? התשובה היא בשל היות רשת האינטרנט כיכר השוק העולמי, זירת העסקים, הכלכלה, המידע, החברה, התרבות האולטימטיבית. הרשת כוללת מידע בלתי נדלה על אודות כל נושא שניתן להעלות על הדעת, לרבות נושאים שמעטים, אם בכלל, מעלים בדעתם את היתכנות קיומם ומציאת מידע עליהם ברשת.

זה מכבר הוכח כי אתרים בוורדפרס הם הפלטפורמה הטובה ביותר לבניית אתרים תדמיתיים. היותם מבוססים על קוד פתוח, האפשרות להעשירם ולשדרגם באלפי תוספים המאיצים את פעילותם, מגבירים את אבטחת המידה בהם, מאפשרים גיבוי מלא של כל החומר וניצול כל משאבי הרשת וממשקיה מהווים ערובה לחשיפה מרבית ולהעצמת האפקט שהאתר יוצר בקרב הגולשים בו.

חוויית משתמש, אפקט שיווקי עצמתי, הגדלת החשיפה, הגברת המכירות

סטודיו שיווק באינטרנט מציע לכם לבנות אתר וורדפרס שיעניק לגולשים חוויית משתמש, מידע רב חשיבות, ערכים מוספים ויגביר באופן משמעותי את הסיכוי ששהייתם באתר תגרום להם לבצע המרה- להיהפך ללקוחות.

מערכת התפעול והניהול של אתר בכלל ואתר תדמית בפרט המבוסס על מערכת וורדפרס בפרט, שהיא פופולארית  ויעילה מאין כמוה, הופכת אתכם, בעלי האתר, לנוכחים ברשת, לחשיפתכם בפני קהלי יעד רבים ומגוונים.

אם יש לכם חנות וירטואלית אין קל ופשוט להוסיף עליה או לגרוע ממנה מוצרים, לנהל מלאי, לקבל תמונה עדכנית בכל רגע נתון על מצב ההזמנות והמכירות.

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר להקמת אתר וורדפרס תדמיתי שימקסם את הפוטנציאל השיווקי והמכירתי של המוצר או השירות שלכם.

אתר תדמיתי יגרום לנסיקה במספר ההזמנות והמכירות

בנייה מקצועית מאפשרת לחדד, לחזק, להעצים ולהאדיר אתכם כבעלי אתר מקצועי שמציעים מוצר או שירות איכותיים, ייחודיים, אולי אף בלעדיים, במחיר אטרקטיבי, תחרותי, המציעים גם הטבות, הנחות, מבצעים, מעניקים מתנות קטנות ועוד.

אתר תדמיתי הוא כרטיס הביקור שלכם, חלון הראווה, תעודת הזהות. מכאן נובעת ונגזרת חשיבות עיצובו. חברתנו בונה אתרים ומעצבת אותם באופן הגורם לגולשים להאריך את שהייתם באתר מעבר לשניות הבודדות – משך הזמן שבו גולש ממוצע שוהה באתר. אתר תדמיתי מרשים יעשה את ההבדל בין גולש שימצה את השהייה באתר בתו, שמונה- עשר שניות, לבין גולש שיחוש ויזהה את הפוטנציאל הגלום באתר להביא לו תועלת, יחווה חוויית משתמש ויתוודע אל מה שיש לכם להציע מנקודת מבט של מי שעשוי למצוא במוצר או בשירות שלכם תועלת וערך מוסף לאיכות חייו.

אתם מוזמנים לקבל מידע על אודות שפע בלתי נדלה של אפשרויות הגלומות באתר תדמית המבוסס על המערכת הטובה והאפקטיבית ביותר למיצוי הפוטנציאל התדמיתי והשיווקי של אתרכם מה שעשוי להיות מנוע ומנוף שיווקי יעיל ועצמתי מאין כמוהו.

 

צרו קשר לקביעת פגישת ייעוץ חינם

076-5410550

office@stoodio.co.il

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button