כללי

בדיקת מהירות – ביצועים טובים של אינטרנט מתחילים במהירות

כולם רוצים שהאינטרנט שלהם יזרום טוב ושלא יהיו בעיות של ניתוקים. לא נעים שאתם רואים כדורגל ופתאום המשחק נתקע, דווקא שיש גול. לא נעים שאתם רוצים להוריד קובץ ולוקח לכם הרבה זמן או שיש תקיעה וכל ההורדה נעלמה. כמה באסה שאתם משחקים במכשיר הנייד בבית והמשחק לא זז. בדיקת מהירות תוודא שלא יהיו לכם שום בעיות גלישה. כיום, לכל בית חייבת להיות רשת אינטרנט שיכולה לסחוב עליה מספר מכשירים בלי בעיות ובלי ניתוקים. בדיקת מהירות של הגלישה היא דבר פשוט שחוסך לכם הרבה כאב ראש ועצבים על הפתרון למה האינטרנט לא מתפקד. אפשר היום לקבל בדיקת מהירות בחינם, בקלות ובפשטות.  

לפעמים מהירות הגלישה שהבטיחו לכם יוצאת נמוכה מדי בבדיקת מהירות 

לעתים, ספקיות האינטרנט מספקות לנו חבילת אינטרנט מהיר ואיכותי, אך בפועל האינטרנט יותר איטי ממה שאמרו וזה יוצר בעיות. אם המהירות לא מהירה מספיק, יש כמה דברים שאפשר לעשות לפני שפונים לחברת הסלולר,או ספקית האינטרנט. חשוב מאוד שלא תהיה פעילות של אינטרנט בבית בזמן בדיקת מהירות. תוודאו שאם לא מפעילים סטרימינג בטלוויזה, שאתם לא מורידים קבצים ושאתם לא גולשים באתרים. כל שימוש באינטרנט שבודקים אותו יכול לשבש הבדיקה ולא תקבלו תוצאות אמיתיות.  כל מכשיר מתנהל שונה במהירות גלישה. יש מכשירים שהם יותר חדשים  ויכולים לעבוד עם חבילות גלישה גדולות. יש מכשירים שהם ישנים ובקושי אפשר לגלוש מהם באינטרנט. 

מהי המהירות המיטבית לכל סוג גלישה

בבדיקת המהירות, חשוב לדעת איזה מהירות צריך כדי לגלוש במכשירים של הבית שלכם ללא בעיות

  • אם בדיקת מהירות מראה לכם 2 מגה, תוכלו לצפות בסרטים וסדרות באיכות נמוכה ולהוריד קבצים בסיסיים ולשלוח מייל ולגלוש באתרים. 
  • ב 10 מגה של מהירות גלישה, תוכלו לעשות כל מה שעשיתם במהירות 2 מגה רק באיכות יותר טובה ובלי בעיות. תוכלו גם לצפות בסטרימינג, לערוך שיחות וידאו וגם לדבר בצ'ט.
  • 25 מגה זאת מהירות אידיאלית למי שרוצה לגלוש במהירות ובאיכות ולעשות הכול מהכול ברשת הביתית, בלי בעיות.

מאמרים דומים

בדקו גם
Close
Back to top button