כללי

הליכון חשמלי, בואו נלך על זה!

אז החלטתם ללכת על זה, ולהתקדם לאימון על הליכון חשמלי. ראיתם את כל המתאמנים החטובים במכון, שמעתם את כל ההסברים החשובים, והגעתם למסקנה הנכונה והידועה – בלי עבודה אירובית אי אפשר להגיע לחיטוב שאתם מחפשים. המסקנה הזו חשובה מאוד, ההסכמה לה חשובה מאוד, והבחירה לפעול כדי להשיג את הכושר הראוי חשובה במיוחד.

הליכון חשמלי הוא מעין כלי בסיס לכושר גופני. הבסיס יציב, איתן, חזק ועמיד, וכך צריך להיות גם ההליכון החשמלי שלכם. הליכונים חשמליים ביתיים הם כבר מזמן לא מוצר נחות ביחס לאלו של מכוני הכושר. כיום מסלולי הריצה הביתיים עומדים ראש בראש עם אלו שנועדו מבעוד מועד לשרת ציבור רחב במועדוני הספורט, ואתם מקבלים מוצר איכותי מהשורה הראשונה.

הליכון חשמלי ביתי – יתרונותיו:

  1. שימוש מתי שנוח לכם – אין תלות בשעון של אף אחד אחר מלבדכם, ואף אחד לא יגיד לכם מתי להשתמש, ולא עוד המתנה בתור להליכון. 
  2. היגיינה – אם יש משהו לא נעים במכוני הכושר, זה ההיגיינה היחסית, או המחסור בה. ההליכונים החשמליים הם מקור לזיעה רבה, לטוב ולרע, ובכל הנוגע להיגיינה – לרע. לא עוד לנקות הליכון מזיעה של מישהו אחר, ההליכון החשמלי שלכם מוצב בביתכם, והוא שלכם, ואולי, לכל היותר, לבני המשפחה האהובים שלכם.
  3. מוטיבציה – להגיע במיוחד למכון הכושר זה לא תמיד נגיש, ולא תמיד מפתה. נסיעה, אולי פקקים, חניה, תורים, רעש, בלגן… לא תמיד יש סבלנות, ובצדק. הליכון חשמלי ביתי פותר אתכם מכל אלו, ומרים את המוטיבציה לעלות על המסלול.

רגע, תזכירו לי למה לרוץ?

העניין עם העבודה האירובית על הליכון חשמלי הוא שהיא מעודדת את הגוף לעבור מצריכת קלוריות מפחמימה לצריכת קלוריות משומנים. במילים אחרות, אתם מעודדים את הגוף שלכם "לשרוף" שומנים, לפרק אותם, ולהפיק מהם אנרגיה. לא רק שהדבר טוב לצורכי הרזייה וחיטוב הגוף, אלא שהוא מגיע עם יתרונות נוספים.

נשימה טובה יותר ותפקוד לב ריאה משופר הם חלק מהעדויות והיתרונות של שימוש במסלול ריצה. מעבר לכך, כשאתם נושמים טוב יותר, וספיגת החמצן משתפרת, יש לכם הרבה יותר אנרגיה זמינה, וכל חווית החיים משתפרת עם כושר גופני טוב יותר.

מאמרים דומים

Back to top button