סמארטפונים וטאבלטים

פיתוח אפליקציות לאייפון – כיצד עושים את זה בצורה חכמה

אחת הדרכים להגיע אל קהל לקוחות גדול ורחב, היא דרך אפליקציה. מפתחים אפליקציה שיכולה להתאים לעסק, ובצורה כזו אפשר ליהנות מאפשרות שהלקוחות יגיעו אלינו בכל עת, ירכשו מאיתנו מוצרים ושירותים או יעשו הזמנות שונות, מכל מקום בכל זמן. 

לשם כך, אנחנו צריכים לפתח אפליקציות שמתאימות גם למכשירי אנדרואיד וגם למכשירי אייפון. כידוע, ההבדל בין השניים הוא בכך שמכשירי אנדרואיד, קרי מכשירים שעובדת על מערכת הפעלה של גוגל, היא מערכת פתוחה שניתן לשדרג ולבצע בה התאמות שונות, בעוד שמערכת ההפעלה של אפל היא סגורה ולא ניתן להכניס אליה דברים חיצוניים, אלא רק מ שמקבל את אישור החברה. 

פיתוח אפליקציות לאייפון הוא דבר מאוד מקובל, עקב העובדה שחלק גדול מהאנשים שמחזיקים ברשותם מכשירי סלולר, מעדיפים אייפון על מכשיר אנדרואיד. צריך גם לזכור, מי שמפתח אפליקציות לאייפון, בדרך כלל גם מפתח אפליקציות למוצרים אחרים של אפל, כמו למשל אייפד. 

כיצד מפתחים אפליקציות בצורה נכונה?

התוכנית היא די פשוטה. בתחילה צריך לאפיין את הצרכים של הלקוח, לדעת בדיוק מה הוא מחפש עושים התאמות למערכת ההפעלה בשביל שיהיה ניתן לפתח מוצר שאכן יעבוד בתנאים של המערכת. אחרי שמתחילים לפתח, נכנסים פרטים טכניים, כולל פרטים שקשורים לעיצוב האפליקציה, ובהמשך עושים את כל הבדיקות הנדרשות בשביל לוודא שאכן האפליקציה עובדת בצורה תקינה, בכל מצב, ואין שום באג שיפריע לגולש. 

חשוב להדגיש, אפליקציות לאייפון כמו למכשירים אחרים, צריכות להתעדכן מעת לעת, בין אם זה בשביל לספק ללקוחות שירותים טובים יותר ובין אם זה בשביל שהאפליקציה עצמה תתאים למערכות אייפון שונות. כידוע, כל שנה מוציאה החברה מערכת הפעלה חדשה ומשודרגת ויש צורך באמצעות חברת פיתוח אפליקציות להתאים את האפליקציות אליהן.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button