כללי

יתרונות של הליכון מתקפל לאנשים בני הגיל השלישי

אנשים רבים שמגיעים לגיל השלישי סובלים מבעיות בברכיים ומקשיים ללכת לבד. הפתרון הטוב ביותר לאנשים בני הגיל השלישי שרוצים להמשיך ללכת באופן עצמאי בלי להשתמש בכיסא גלגלים, צריכים ללמוד לעשות שימוש בהליכון. סוג ההליכון הכי טוב לאנשים בגיל זה הוא הליכון מתקפל. להליכון מתקפל יש הרבה מאוד יתרונות והוא יכול לסייע מאוד לאנשים בני הגיל השלישי ללכת ביתר קלות ובאופן עצמאי מבלי שהם יצטרכו לעשות שימוש בכיסא גלגלים שיכול להגביל את חופש התנועה שלהם.

למה כדאי ללכת עם הליכון אחרי ניתוח החלפת מפרק ירך?

אנשים שעברו ניתוח להחלפת מפרק ירך, יכולים לסבול מקושי בתנועה האישית שלהם ומכאבים רבים. בזמן תקופת השיקום שלהם מהניתוח במפרק הירך אנשים שעברו את הניתוח יכולים להיעזר בהליכון כמו הליכון מתקפל. הליכון זה יאפשר לכם להתאושש בקלות רבה יותר מהניתוח שלכם, כך שתוכלו ללכת לבקר חברים ובני משפחה וגם ליהנות מאיכות חיים גבוה הרבה יותר. ההליכון יכול לאפשר לנו להיות עצמאיים יותר בתנועה שלנו, כך שיהיה לנו קל יותר ללכת לכל מקום.

למה צריך הליכון אחרי שבר באגן?

סיבה נוספת שבגללה אנחנו יכולים להצטרך לעשות שימוש בהליכון מסוג רולטור 4 גלגלים היא שבר באגן. שבר באגן הוא שבר קשה מאוד שהליך ההתאוששות ממנו יכול להיות מאוד קשה וארוך. אם אנחנו רוצים להתמודד כמו שצריך עם השבר שלנו כדאי לנו לעבור טיפולי שיקום שונים כמו למשל פיזיותרפיה או טיפולי רפואה משלימה. טיפולים אלו יסייעו לנו להבריא מהר יותר מהשבר שלנו, כך שאיכות החיים שלנו תחזור להיות גבוה.

בסופו של דבר, חשוב מאוד שנדע לטפל בעצמנו. אם אנחנו רוצים לשפר את איכות החיים שלנו לאחר שחיווני שבר במפרק או שבר באגן, חשוב מאוד לבחור לעבור טיפולים מתאימים ולקבל עזרה מתאימה. עזרה שיכולה לסייע לנו להתמודד עם שבר במפרק הירך או באגן היא להסתייע בהליכון מקצועי שיכול לסייע לנו להרגיש טוב יותר. ההליכון יכול להקל מאוד את איכות החיים שלנו ולאפשר לנו ללכת באופן יציב יותר.

 

מאמרים דומים

Back to top button