כלליעסקים ופיננסיםפתרונות לעסקיםתעשייה

יריב רינות ורן פלדות – תעשיה חזקה

פלדה, הסגסוגת החזקה העשויה ברובה מברזל, מוכרת לנו בייחוד בזכות התכונה הייחודית שלה – כח. האמת היא שניתן לייצר פלדה בסגסוגות שונות, לצורך קבלת תכונות שונות, אך את זה מכירים רק אנשי מקצוע, אנשים מהתחום והתעשייה כמו יריב רינות וחברת רן פלדות.

מעבר לנוקשות ועמידות, ניתן לייצר פלדה בעלת גמישות משתנה, פלדה שנועדה לעמוד בפני טמפרטורות גבוהות במיוחד, אך זו העוצמה והגמישות שלה שהפכו אותה למועמדת מספר אחת לבנייה המודרנית. כה פופולארית, עד כי מעת לעת ישנו מחסור מקומי או אפילו מחסור עולמי בפלדה, כאשר יש פרויקטים בסדרי גודל מאסיביים שדורשים פלדה בכל מחיר.

יריב רינות והשירות של רן פלדות

רן פלדות הוקמה מזה למעלה משלושים שנה, ומציעה פתרונות ייחודיים בתחום הפלדה. בין השירותים שמציעה החברה, בשיתופו של יריב רינות, תמצאו:

  • עיבוד עפרות ברזל בכל קנה מידה
  • מכירת ברזל – פחים, גלילים וברזל מקצועי
  • ייבוא של מתכות ופלדות, לצד עיבודים ושיווקם – מחומר גולמי ועד לאתר הבנייה
  • שילוח לכל חלקי הארץ עם צי משאיות ייעודיות לעבודה עם משקלים כבדים ושותפויות עם חברות שילוח שונות

החברה מציעה אספקה מהירה ושירות אמין שנשען על עשרות שנות עבודה. אם אתם מחפשים פלדה, אין ספק שזה המקור האמין בשבילכם, תוך יכולת התאמה בחיתוך ובעיבוד הנכון לפרויקט שלכם.

איך זה עובד?

מעבר למערך הייבוא, שעובד עם כל העולם בכדי להזמין דברים ספציפיים ואף הזמנות דחופות. ניתן אף לבצע הזמנה אישית לייבוא חומרים שונים, קלים או קשים להשגה. מעבר לכך, הרי שמגוון השירותים השונים מאפשר לכם בוודאות לקבל מענה לכל צרכי הפלדה שלכם.

תוכלו להזמין ולקבל גלילים ברמה גבוהה, פחים בכל גודל, וברזל מקצועי לכל עבודה לפי תקנים מחמירים ביותר – כי ככה זה שיש מוניטין לעמוד בו. היתרון הענק של עבודה עם יריב רינות וחברה מסוג רן פלדות זה שאתם בידיים וותיקות ואיתנות, שמחוברות היטב לכל השווקים העולמיים, מה שמאפשר להם למצוא עבורכם פתרונות מותאמים אישית לכל סיטואציה אפשרית.

מאמרים דומים

Back to top button