עסקים ופיננסים

5 סיבות להשתמש בהלוואות חוץ בנקאיות

הלוואות חוץ בנקאיות מהוות את אחת הדרכים המהירות והיעילות ביותר ללקיחת הלוואה בישראל של שנת 2016. חברות חוץ בנקאיות מספקות הלוואות בסכומים שונים ותמיד יש לוודא שהחברה אליה פונים יכולה להציג אישור של משרד האוצר של ממשלת ישראל למתן הלוואות ושירותים פיננסיים נוספים. הביקוש הגדול להלוואות מחברות חוץ בנקאיות נובע כתוצאה מהיתרונות הרבים של ההלוואות אותן היא מציעה לקהל הרחב.

סיבה ראשונה – ההלוואה מיידית

היתרון הראשון שמוביל אנשים רבים להחליט לוותר על שירותי הבנק ולהיעזר בשירותים הפיננסיים של חברות חוץ בנקאיות נעוץ במהירות שבה ניתנת ההלוואה החוץ בנקאית. אמנם לא כל החברות מספקות הלוואה באותה יממה ולכן יש לברר אודות פרק הזמן שייקח עד אישור ההלוואה ומאישור ההלוואה ועד כניסתה לחשבון הבנק אבל בהחלט יש חברות שמספקות אישור להלוואה אותה לקוחותיהם מבקשים תוך מספר שעות והעברה מיידית לבנק, דבר שמהווה יתרון משמעותי לכל אדם שזקוק לכסף נזיל כאן ועכשיו.

סיבה שנייה –  ההלוואה אינה משפיעה על החשבון בבנק

הלוואות חוץ בנקאיות אינן משפיעות על החשבון שלכם בבנק או על יתרת האשראי שלכם וזאת משום שהלוואה זו אינה קשורה כלל לבנק. דבר זה יאפשר לכם לקחת הלוואה נוספת או לבצע פעולות פיננסיות שונות בחשבון הבנק שלכם ללא שום קושי.

סיבה שלישית – אפשרויות שונות

נכון להיום חברות רבות מעמידות בפני הלקוח הלוואות מסוגים שונים, דבר שמאפשר לו לבחור באותה הלוואה המתאימה לו ביותר. חלק מההלוואות הקיימות הן הלוואה מיידית במזומן, הלוואה בצ'קים, הלוואה המיועדת לשכירים או עצמאיים, הלוואה לעסקים והלוואות לכל מטרה בה מעוניינים.

סיבה רביעית – התאמה אישית  ותנאים נוחים

ההלוואה מותאמת למאפיינים של הלקוח, דבר שמאפשר לו ליהנות מאותו סכום הלוואה בו הוא מעוניין בפריסה נוחה לתשלומים לתקופה בה הוא מעוניין. הלוואות חוץ בנקאיות מותאמות לקבוצות יעד שונות באוכלוסיה ויש אפשרות של הלוואה בהתאמה אישית ספציפית ללקוח יחיד.

 סיבה חמישית- אין צורך בערבים

אם אינכם מעוניינים להתחיל ולבקש טובה מהוריכם או למצוא חברים שישמשו לכם כערבים, הלוואות חוץ בנקאיות ישרתו אתכם בדיוק כפי שאתם רוצים. רוב החברות החוץ בנקאיות אינן דורשות חתימה של ערבים על הסכם ההלוואה. מה שכן נדרש מהלקוח הוא להמציא לחברה הצהרת הון (אם אתם עצמאים) או שלושת תלושי השכר בחודשים שקדמו להלוואה (באם אתם שכירים).

לסיכום, היתרונות הרבים של הלוואות חוץ בנקאיות הם אלו שמובילים אנשים רבים להעדיף לקחת הלוואה מחברה חוץ בנקאית על פני לקיחת הלוואה מהבנק.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button