אינטרנט

5 מאגרי תמונות מומלצים שכל מעצב חייב להכיר!

קיימים מאגרי תמונות רבים של תמונות וכדאי להכיר את הבולטים שביניהם כדי להשתמש בהם יום יומי בכל צורך. המעצבים, בוני האתרים ואנשי השיווק הדיגיטלי זקוקים למידע הוויזואלי בכל יום ולכן חשוב להתמקד באתרים האיכותיים ביותר.

אתרים מצוינים להורדת תמונות 

DepositPhotos

מאגר תמונות לרכישה מקצועי המכיל הרבה מאד אפשרויות ולכן מתאים לאין ספור מטרות של מדיה וויזואלית. יש בו למעלה ממאה מיליון קבצים של מדיה יוצאת דופן תמונות, אייקונים, סרטי וידאו, קבצי מוסיקה וקטורים ועוד.

הכמות הבלתי נתפסת יוצרת מצב שבו כל עסק מוצא באתר זה כמה אופציות של תמונות ולכן נוח מאד לרכוש מנוי על פי הנפח הרצוי לכל חברה בהתאם לצורך שלה בכל חודש, כדי להוזיל את העלויות. כאשר לא נוצל כל בנק התמונות, יתרת הזכות עוברת לחודש הבא. 

123RF

גם במאגר נוסף שמציע כמה מיליונים של קבצי מדיה שונים, הוא מאגר התמונות של 123RF. לא רק שהוא מציע מגוון ענק של תמונות יפות ואיכותיות, הוא מציע כמו כן גם מבחר של קבצי אודיו וסרטונים איכותיים שאפשר לשלב באתרים, בלוגים, רשתות חברתיות, דפי נחיתה או כל מסר פרסומי אחר שתרצו להפיץ.

מכיוון שמדובר במאגר תמונות זה יש כמות עצומה של תמונות בטיב מעולה. בתמונות והקבצים באתר זה הם יוצאי דופן ומתאימים מאד לכל מי שעוסק בשיווק דיגיטלי על כל רבדיו.

אתר זה מציע כמה אפשרויות של מנויים בעלויות שונות וזאת בהתאם לסוג המנוי, על בסיס יומי, חודשי, שלושה חודשים, שישה חודשים או שנה.

Dreamstime

גם ההיצע הוא מעל 100 מיליון תמונות, אודיו עם צלילים וקבצים ייעודיים.

StockUnlimited

אחד המאגרים הפופולריים ביותר בהיצע עצום. 

קראו על: בלוג כלכלה

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button