סמארטפונים וטאבלטים

כל הסיבות לקנות אייפון 7 

אחת לזמן מה מוציאה יצרנית הטלפונים הסלולאריים והמחשבים אפל טלפון חכם חדש לסדרת האייפונים שלה כאשר כעת מדובר באייפון 7. רבות דובר ברחבי הרשת על השינויים שהיצרנית עשתה בדגם של אייפון 7  וכאמור כל הצרכנים חיכו לו כמו שקורה בכל פעם שאפל מוציאה לשוק טלפון חדש. בנוסף בהתאם לכל התחזיות האייפון 7 אזל מהמלאי יחסית מהר לאחר ההשקה שלו והצרכנים היו צריכים להתאזר בסבלנות עד לחידוש המלאי. בעקבות ההשקה של המכשיר היוקרתי החלטנו לפרוס בפניכם את כל הסיבות לקנות אייפון 7 חדש מבית אפל

כפתור הבית

כפתור הבית הייתה בעיה של משתמשי אייפון רבים היות והוא הפסיק לעבוד כמעט בכל מכשיר לאחר מספר שנים עקב שימוש מוגבר. לכן, אפל החליטה שהגיע הזמן לשים סוף לאחת הבעיות היותר נפוצות בקרב מכשיריה ולכן הפכה אותו מכפתור לחיצה לכפתור מגע. כעת כאשר המשתמש לוחץ על כפתור הבית הוא מקבל את אותה פונקציה למעשה בליווי של רטט קל במכשיר במקום כפתור לחיץ. גאוני! 

מצלמה

כפי שעשתה בדגמים קודמים שלה דוגמת האייפון 6, גם באייפון 7 התבצע שדרוג קל למצלמה הקדמית והאחורית של המכשיר. בנוסף לפילטרים שונים ומעט שדרוגים טכניים ניתן להבדיל כי הזום האופטי עלה פי שניים בעוד הדיגיטלי פי עשרה, דבר המשפר פלאים את איכות התמונה של המשתמשמעולם לא היה כייף יותר להעלות תמונות לאינסטוש ולפייס.!

אוזניות

אחד הדברים היותר מדוברים לאחר ההשקה של מכשיר האייפון 7 הוא העובדה שאפל הוציאה מכלל שימוש את שקע האוזניות. הדבר משפיע בעיקר על המשתמשים שרגילים לאוזניות עם חוט כאשר לאלו מהם שלא יוכלו לוותר עליהם תהיה אפשרות לחבר מתאם לאוזניות אלחוטיות. הכוונה של אפל עם הוצאת שקע האוזניות הוא שמשתמשי המכשיר יעברו לאוזניות אלחוטיות שהיצרנית החלה לשווקגם אם זה נראה לכם תחילה כמו חיסרון, תופתעו לגלות שאתם צפויים להתרגל מהר משחשבתם לשינוי הזה.

עמיד למים

גולת הכותרת ואולי אחד הדברים היותר פורצי דרך באייפון 7 הוא העובדה שהוא עמיד למים, דבר שעוזר לאפל ליישר קו עם המתחרות שלה בדגמים דומים. למעשה לא ניתן להכניס את המכשיר למקלחת או לבריכה וגם לא למים ים עמוקים אלא העמידות של המכשיר אל מול מים תהיה למעשה רק בסביבה לחה או בעת גשם כך שעדיין לא מומלץ לצלול עם האייפון בבריכה, דבר שהיצרנית הדגישה כאשר פרסמה את הנושא אך המשתמשים בהחלט יכולים להיות יותר רגועים כשהמכשיר בא במגע קליל עם מים.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button