פתרונות לעסקים

פריוריטי זום- זה כל מה שאתה צריך לארגון שלך

פריוריטי זום היא תוכנה אשר עוזרת לנהל נתונים מנהליים ועוזרת לטפל בצרכי עיבוד הנתונים בארגון עצמו. השימוש בתוכנה זאת נעשה לרוב במשאבי אנוש של הארגונים. התוכנה כוללת בתוכה: רכש, ייצור, הפצה, ניהול מלאי, ניהול קשרי לקוחות, פיננסים, משאבי אנוש ועוד. היא עוזרת לחסוך כסף רב ע"י בניית ממשק אחיד עבור כל הארגון, ומאפשרת קבלת מידע רוחבי בין המחלקות השונות.

למי מתאימה מערכת פריוריטי זום?

מערכת פריוריטי זום מתאימה לכל סוגי הארגון, אשר עושים שימוש בניתוח הנתונים בארגון בין אם זה רכש, ייצור, ניהול מלאי, הפצה, קשרי לקוחות וכו'. את מערכת פריוריטי זום ניתן לראות בארגונים כגון: מגזרים של מסחר וקמעונאות, הייטק, ייצור ותעשייה, תקשורת, המגזר הרפואי וכן ברחבי העולם.

מה מיוחד בפריוריטי זום?

המיוחד במערכת פריוריטי זום זה שהיא מובילה תהליכים ניהוליים בארגון ומקלה מאוד על העבודה בארגון. השימוש אשר צברה מערכת זו במאות ארגונים במהלך עשרות שנים, מבטיח לארגון בסיס חכם של עבודה שוטפת והקלה בעבודה תוך כדי יעילות וכן יכולת מתן פתרונות מגוונים ושונים לדרגי ניהול רבים בארגון.

מהם יתרונות פריורטי זום?

לפריוריטי זום יתרונות רבים:

מערכת הפריוריטי זום  כוללת בתוכה מודולים אשר ניתן להרחיבה בבוא העת אם נרצה להוסיף.

המערכת קלה וידידותית למשתמש בה, כלומר הממשק שלה מותאם לדרישות הארגון והמשתמשים בה, בין אם זה העיצוב, ההרשאות השונות ועד רמת הדו"ח או השדה במסך.

המערכת לא יקרה וניתן לרכוש אותה לארגון שלכם.

המערכת מספקת כלים מובנים הקלים לתפעולה המהיר ולהסבות נתונים. כך שהיא מאפשרת שילוב של ממשקים עם מערכות נוספות אחרות.

ניתן לשדרג את המערכת בקלי קלות, המערכת עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, לכן ניתן לשדרג אותה במהירות תוך התאמה למהדורה האחרונה ללא תכנות נוסף.

מערכת הפריוריטי זום מספקת תרשימים ודו"חות ניתוח, אשר תומכים בתהליכי קבלת החלטות בארגון, כמו כן עוזרת בקישוריות נוחות של מערכות מיקרוסופט כגון: אוואט לוק, אקסל, וורד ועוד.

המערכת תואמת באופן מלא להגדרות Sarbanes-Oxley ותקנים חשבונאיים בינלאומיים אחרים כולל GAAP.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button