סמארטפונים וטאבלטים

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד – איך עובדים נכון

תהליך פיתוח מוצר, הוא לא דבר פשוט. להפוך הרעיון על הנייר למוצר אמיתי, ממשי, הוא תהליך שדורש זמן, חשיבה משאבים אנושיים וטכנולוגיים, וכן זה דרוש לדעת כיצד להתגבר על קשיים מסוימים אשר לא בהכרח באים לידי ביטוי כשהתהליך מתבצע "על הנייר", וכן מתגלים כשמתחילים לעבוד על פיתוח ויצור המוצר בפועל. 

זה נכון כשמדובר על מוצר ממשי, פיזי, וזה נכון גם כשמדובר על פיתוח מוצרים לא ממשיים, כמו למשל, פיתוח אפליקציות לאנדרואיד. כשאנחנו ניגשים לתהליך זה, עלינו לדעת כיצד לבצע אותו באופן כזה שנוכל ליישם את המטרות שלנו באופן מלא, במעבר בין פיתוח על הנייר לפיתוח אמיתי בשטח. 

לשם כך, באופן טבעי, אנחנו נרצה לשכור אנשי מקצוע, מפתחים מקצועיים ומנוסים שידעו לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. אך מעבר לכך, אנחנו צריכים לדעת כיצד לפתח את המוצר בצורה אופטימאלית, כך שאנחנו נוכל לייצר תהליך נכון של פיתוח אפליקציות, עד שהאפליקציה תהיה מוכנה. 

כיצד עושים זאת בפועל?

ראשית, אנחנו צריכים לייצר תוכנית שאמורה להציג מה הן בדיוק המטרות שלנו, כיצד אנחנו מתכוונים להשיג אותן, מה אמור להיות באפליקציה, איך תהיה החלוקה מבחינת עמודים, מבחינת עיצוב, כפתורים וכל דבר אחר. כיצד אנחנו מחלקים את המשאבים שקיימים במערכת לשם כך, ומה יידרש בשביל להפעיל את האפליקציה על גבי מערכת ההפעלה. 

לאחר מכן יתחיל תהליך כתיבת הקוד והפיתוח של האפליקציה באופן מעשי, כאשר כל שלב ייבחן, כמו כן נצטרך לבחון כיצד לעבור לשלב הבא, ובהמשך אנחנו נוכל לבחון את המערכת במלואה, על מנת לוודא שאכן היא תקינה, אכן אפשר להשתמש בה כפי שאנחנו רוצים ושהמשתמש יכול לקבל את המידע שהוא צריך. 

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button