כללי

פיתוח אפליקציה לאנדרואיד עם חברה או מפתח פרילנס?

הרבה עסקים מחליטים בשלב כזה או אחר לפתח אפליקציה עבור העסק שלהם. יש היום חברות רבות המציעות פיתוח אפליקציה לאנדרואיד לצד אנשים פרטיים המציעים גם כן את השירות הזה ולעיתים קיים פער בעלויות מה שמעלה את השאלה מה עדיף, חברה או פרילנסר לפיתוח האפליקציה.

 

מה ההבדלים בין חברה המפתחת אפליקציות לאנדרואיד לפרילנסר

ישנם הבדלים בין חברה המפתחת אפליקציות לפרילנסר כאשר ההבדל העיקרי הוא שבחברה לרוב יש מספר עובדים בניגוד למפתח פרילנסר שלרוב עובד לבד. בחברה יש מחלקות שונות כאשר כל מחלקה מטפלת באספקט שונה של פיתוח האפליקציה בעוד פרילנסר לרוב עושה את הכל לבד במקסימום נעזר בעוד איש מקצוע או שניים וגם הם לרוב פרילנסרים ולא עובדים קבועים.

 

מה היתרונות של פיתוח אפליקציה דרך חברה

אחד מהיתרונות המובהקים של פיתוח אפליקציה עם חברה היא שיש חלוקת עבודה בין אנשי מקצוע כאשר לכל איש מקצוע מומחיות וניסיון בתחומו. כמו כן ברגע שיש מספר אנשים המטפלים בנושא, מהירות הפיתוח היא גבוהה יותר מאשר כאשר אדם אחד עושה זאת למשל כאשר הוא חולה, אף אחד אחר לא יכול להחליף אותו בעוד שבחברה תמיד יש אנשי מקצוע נוספים כך שתמיד יש מענה בשעת צורך. בנוסף, חברות לרוב דואגות להישאר מעודכנות בכל הדרישות הקשורות לאפליקציות השונות וכמובן להתקדמות הטכנולוגית של מכשירי הסלולר השונים.

 

מהי דרך העבודה הנכונה של חברה לפיתוח אפליקציות

תהליך הפיתוח של אפליקציות חשוב מאוד וכולל שלבים שונים כמו למשל הגדרת הדרישות, אפיון האפליקציה, עיצוב האפליקציה, פיתוח ובניית האפליקציה, בדיקת האפליקציה, העלאה שלה לחנות וכמובן תמיכה ושדרוג שלה בהתאם לצורך. לכל שלב חשיבות גדולה ביותר, כל שלב יכול להיות קריטי להצלחה או כישלון של האפליקציה.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button