טכנולוגיה רפואית

מדריך לארבעת השלבים הראשונים בבניית אפליקציות

האם אתה מתעורר בבוקר עם רעיון יצירתי עבור אפליקציה מדהימה ? אחת שאף אחד אחר לא חשב עליה קודם, וכי אתה בטוח שיהיה מאוד פופולרי?
הבעיה היחידה היא, אתה לא יודע איך להתחיל בכלל עיצוב ובניית אפליקציה! אל חשש – קרא את זה מדריך קצר על 5 השלבים העיקריים להפוך את הרעיון שלך לאפליקציה מדימיון למציאות למסכי סמארטפון רבים.

שלב ראשון: הגדר את היעד שלך

רעיון יצירתי הוא התחלה אל כל פרוייקט חדש. לפני שאתה מתחיל במפרט, אתה חייב להגדיר בבירור, את השליחות והייעוד של האפליקציה לנייד שלך. מה היא הולכת לעשות? מה הבעיה שהיא תפתור? או איזה חלק של החיים היא הולכת לעשות טוב יותר?
הגדרת מטרה ברורה עבור היישום הולכת לעזור לך להגיע לשם מהר יותר.

שלב שני: איפיון האפליקציה

על ידי פיתוח סקיצות אתה מניח את יסודותיה של האפליקציה בממשק היעודי שלה. בשלב זה אתה ויזואלית מגדיר את המאפיינים העיקריים ומבנה האפליקציה. לאחר סקיצה ראשונה חברי הצוות שלך יקבלו אינדיקציה ממשית לגבי המשימה. סקיצות אלה אמורות לשמש כנקודת התייחסות עבור השלב הבא של הפרוייקט. הגדירו באופן מפורט מה יופיע במסך, מה יעשה כל כפתור, וכיצד המסכים השונים ישתלבו זה בזה. 

שלב שלישי: מחקר

למחקר זה שלוש מטרות עיקריות:

  • גלו יישומים אחרים העושים את אותו הדבר
  • מצא השראה עבור עיצוב האפליקציה שלך
  • מצא מידע על הדרישות הטכניות עבור האפליקציה שלך

בזמן שאתה עשוי לחשוב שיש לך רעיון מהפכני, אתה להתאכזב מהר מאוד. ישנם יותר ממיליון יישומים עבור אנדרואיד ו- iOS, ולכן כמעט בלתי אפשרי לבנות משהו שלא נעשה בעבר. אף על פי כן אסור לכם להתייאש על ידי מי שמשחק באותה זירה. זה הכרחי שתתמקד בפרוייקט שלך. למד מניסיונם של  המתחרים, מהטעויות וההצלחות שלהם.

שלב רביעי:בניית אפליקציה-בחירת חברה מתמחה

לאחר שהרכבנו את כל החלקים בפאזל הגיע הזמן להרכיב אותו. רבים נעזרים בחברה המתמחה בתחום בניית אפליקציות. כדי לבנות את היישום בהצלחה צריך לבחור את החברה הנכונה לכך, לכן השלב הרביעי הוא למצוא את החברה הנכונה.איך נעשה זאת? כמו בשלב השלישי מחקר שוק, לבדוק על פי הישגים של החברה, ניסיון, ולגבי מעורבות החברה בתהליך של בניית האפליקציה,יש חברות אשר מלוות אתכם לכל אורך התהליך,לכן מומלצת חברה שתלווה אתכם מהשלבים הראשונים עד מימוש הרעיון למסכי הסמארטפון של כולנו.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button