סמארטפונים וטאבלטים

גלקסי 4- הדבר החדש בשוק

גלקסי 4 הוא טלפון סלולרי חכם, הדור הרביעי, ששווק לראשונה בחודש אפריל של שנת 2013. בכדי להבין את מידת הצלחתו חשוב לציין כי בשבועיים הראשונים לאחר תחילת שיווקו, כבר הוזמנו כ- 10 מיליון יחידות שלו.

למידע נוסף על מכשיר סמסונג גלקסי באתר של חברת סלקום.

כל היתרונות בגלקסי אחד

היתרונות של גלקסי 4 רבים והעיקריים בהם הם:

  • מסך- יש לו מסך גדול FHD.
  • מצלמה- המצלמה שלו איכותית מאוד. יש 2 מצלמות במכשיר. ראשית ומשנית.
  • סאונד- משופר וברמה גבוהה.
  • ביצועים- מהיר מאוד. המעבד שלו בעל 8 ליבות והמאיץ הגרפי חזק מאוד. מערכת ההפעלה שלו נפלאה, אנדרואיד 4.3 (יצא עדכון ב- 2013).
  • זיכרון- נפח זיכרון ראם הוא  2 מגה בייט והזיכרון הפנימי ניתן לשדרוג עד 64 GB.
  • פיצ"רים- מגוון חיישנים ומגוון פיצ"רים מהנים.
  • בנוסף, ניתן ליהנות מקישוריות WIFI התומכות בתדרים שונים, אינפרה אדום, בלו תות", NFC ועוד.

גלקסי 4- הדברים החשובים באמת

אחד הדברים החשובים ביותר בכל טלפון סלולרי הוא נושא הנוחות שלו. סמסונג גלקסי 4 מספק את הסחורה בצורה הטובה ביותר. הוא דק, אינו כבד ולמרות העובדה שיש לו מסך גדול, נוח מאוד להחזיק את המכשיר. תחום נוסף עליו שמים דגש בדורות המתקדמים של המכשירים הסלולריים תחום המולטימדיה. גלקסי 4 מצטיין במצלמות איכותיות ביותר.

התמונות יוצאות חדות ומדויקות וזאת משום שעדשת המצלמה של מכשיר זה גדולה יותר מהדגמים הקודמים של משפחת גלקסי. ישנם מצבים רבים של צילום, אפשרות לצלם כל מיני דברים בתנועה. בנוסף, יש אפשרות להשתמש בשתי המצלמות בו זמנית. נגן הוידיאו גם הוא מככב בדגם זה של גלקסי והאפשרויות רבות. דבר נוסף שמהווה יתרון במכשיר זה הוא כל הקשור אל הגלישה. הגלישה חלקה ומהירה. הדפים נטענים מהר, יש אפשרות לבחור דפדפן שמתאים לכם. יש אפשרות לבצע סנכרון מלא של המייל.  ניתן להשתמש בכל תוכנות הניווט הידועות ולגבי הסוללה, ניתן להוציא אותה בקלות ולהחליף אותה.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button