כללי

כמה יעלה לכם אנטי וירוס איכותי?

אנטי וירוס היא תוכנת מחשב שנועדה להגן על המחשב שלנו מפני חדירה של וירוסים ואיומי סייבר שונים ובדרך כלל פשוטים. כלומר מדובר בשכבת אבטחה מידע בסיסית וחיונית למחשב ולרוב אמורה לספק את העבודה כל עוד מתעדכנת בתדירות גבוהה. כמה יעלה לכם אנטי וירוס איכותי? מהם האנטי וירוסים המומלצים בשוק? כל התשובות לפניכם.

אנטי וירוס חינמי או בתשלום?

על אף שיש אנטי וירוסים מומלצים בחינם כמו קספרסקי או AVIRA ייתכן ועדיף יהיה להשקיע באנטי וירוס בתשלום. הוא לא עולה הרבה והוא מתעדכן בתדירות גבוהה יותר ולכן יכול לספק הגנה טובה יותר למחשב שלכם. אם אתם משתמשים במחשב מדי יום בהחלט עדיף להשתמש בגרסת אנטי וירוס בתשלום. אנטי וירוס מומלץ בתשלום יכול להיות ESET שרוב טכנאי המחשבים ממליצים עליה והיא באמת נחשבת לטובה ביותר.

כמה עולה אנטי וירוס איכותי?

אנטי וירוס איכותי עשוי לעלות לכם בין 100 ל-130 שח בחנויות המחשבים או דרך טכנאי מחשבים. לא מדובר בהוצאה גדולה במיוחד וכדאי בהחלט לרכוש אנטי וירוס בתשלום אם אתם משתמשים במחשב שלכם לעתים קרובות. אם מדובר במחשבים בבית העסק כדאי להתקין תוכנה זו בתשלום ללא קשר לתדירות השימוש במחשב או בדפדפן. באתרי מסחר אלקטרוני ניתן לעתים למצוא גרסה דיגיטלית חוקית של התוכנה במחיר אפילו נמוך בהרבה מאשר בחנויות המחשבים.

למי מומלץ להשקיע באנטי וירוס איכותי?

לכל אדם שעושה שימוש יומיומי במחשב ובוודאי למחשבים בבתי עסק שונים חשוב להשתמש באנטי וירוס בתשלום. הסיבה לכך היא שתוכנות אנטי וירוס חינמיות, גם אם הן נחשבות לטובות ואמינות, עשויות להתעדכן אחת לכמה ימים במקרה הטוב וזה מספיק זמן לווירוסים לתקוף את המחשב שלכם ללא מענה. זאת לעומת אנטי וירוס בתשלום המתעדכן לעתים קרובות מאוד כך שהוא מספיק להגיב לווירוסים השונים המאיימים על מחשבכם. מידע נוסף באתר SeKeys

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button