אינטרנט

איך להרוויח כסף מיוטיוב?

בעידן החדש שבו כמעט הכל מתבצע דרך הדיגיטל זה כלל לא מפתיע שניתן להרוויח משימוש בפלטפורומות שונות. והיום על הפרק – יוטיוב, איך זה עובד? בגדול ככל שאחוז הקהל שהם בעצם 70 העוקבים שיש לנו בעמוד צופים בפרסומות אשר מתלוות אל התוכן שאנחנו מעלים ככה נרוויח יותר.

אז איך מקבלים כסף על צפיות ביוטיוב?

איך להרוויח כסף מיוטיוב ? בגדול יש כמה פרמטרים על מנת להרוויח כראוי, למשל: מכל צופה שילחץ על הפרסומת שמופיעה תרוויחו כסף. אבל גם מצפייה בפרסומת תוכלו להרוויח, זמן הצפייה משנה בעקבות מדיניות הפלטפורמה אך בדרך כלל זה בין 30 שניות לפרסומת שלמה.
פרמטרים נוספים הם מאילו מדינות צפו בפרסומות, וכמובן שימוש במילות מפתח יקנו  לכם שימוש בפרסומות מתחומים שונים כגון: מוצרי טואלטיקה, קוסמטיקה, בישול, פרסומים פיננסים כשכל תחום מציע סכומים שונים של תגמול כספי.

אז כמה יוטיוב מוכנים לשלם לנו באמת ?

תעריפי הפרסום של יוטיוב משתנים מעת לעת וכמובן שהכל תלןוי במדיניות גוגל שהם הבעלים של הפלטפורמה.  אך לרוב המחיר הוא בסביבות ה20 סנט לצפיה שזה בערך 70 אגורות. בנוסף ל70 אגורות שמקבלים מגוגל על כל שקל שהמפרסם משקיע בשיווק.

לסיכום

בכל הקשור לנושא הדעות חלוקות, משתלם כלכלים להיות יוטיובר אך העבודה אינה קלה ודורשת המון השקעה של זמן ואנרגיה.
אך ככל שיש לך יותר עוקבים כך ניתן להרוויח הרבה יותר כסף, ישנם הרבה יוטיוברים שמפרסמים בעמוד שלהם כיצד הצליחו להרוויח סכומי כסף גדולים בין כמה עשרות אלפי דולרים בחודש ועד למיליון דולר בתקופת זמן של פחות משנה. מעבר לכך ככל שיהיו לכם יותר עוקבים תהפכו למשפיעי דעת קהל מה שאומר שיותר חברות ירצו לעבוד איתכם. והנוסחה היא די פשוטה,
יותר עוקבים- יותר כסף ויותר הכנסות פסיביות .

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button