כללי

איך חותמים על מסמכים אונליין?

האם קרה לך שהזמנת מוצר והשליח שמסר לך את המוצר ביקש ממך לחתום על מסמך דיגיטלי במכשיר שלו? או שביקשת הלוואה מהבנק והם שלחו לך מסמכים לחתימה באמצעות הודעת SMS? אלו הם רק כמה דוגמאות קטנות לשימוש במסמכים דיגיטליים כיום. כמעט כל בית עסק ו/או ארגון גדול עושים שימוש במסמכים דיגיטליים וכיום גם עסקים קטנים ובינוניים עושים שימוש במערכות מתקדמות כמו זו של powerdoc על מנת להפיק מסמכים אונליין ולשלוח אותם לקולגות, ספקים ולקוחות למילוי פרטים וחתימה. ארגונים מסוימים אף משתמשים במסמכים שכאלה בתוך הארגון עצמו.

קראו על חתימה על מסמכים דיגיטליים >>>

יצירת מסמכים דיגיטליים לחתימה:

כדי להפיק מסמכים אונליין ניתן להירשם למערכת ייעודית כמו powerdoc שתאפשר לך ליצור, לנהל ולשלוח מסמכים לחתימה אונליין. ישנה אפשרות ליצור מסמכים חד פעמיים או להשתמש במסמכים קודמים כתבנית למסמכים הבאים לחיסכון בזמן יקר וייעול העבודה. ניתן ליצור מסמכים אונליין בצורה נוחה המאפשרים הוספה של מגוון שדות למילוי כמו טקסטים, תאריכים, שדה חתימה כמובן, תיבות סימון ועוד. בין היתר, ניתן אף להגדיר האם השדה יהיה שדה חובה, להזין ערכים ולנעול מסמכים ו/או שדות שונים.

שליחת המסמך ללקוח וקבלת המסמך חתום:

את המסמכים ניתן לשלוח ללקוח, לספק או לכל אדם אחר אליו מיועד המסמך באמצעות SMS, וואטסאפ, מייל ועוד. הנמענים יכולים ללחוץ על הקישור לפתיחתו, לעיין במידע ולמלא את השדות. ניתן גם כמובן לחתום על המסמך בשדה החתימה ובכך למעשה ניתן לחסוך היום פגישות פיזיות, זמן ומאמץ כאשר יש צורך להעביר מסמכים, חוזים, טיוטות, הסכמים שונים ועוד בין אנשים ו/או בין גופים שונים.

דוחות, ניהול ומעקב:

באמצעות המערכת החכמה של powerdoc ניתן יהיה לעקוב אחר מידע ונתונים אודות הטפסים שנשלחו, המידע בטפסים, החתימה ועוד. 

למידע על  חתימה דיגיטלית >>>

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button