סמארטפונים וטאבלטים

מגנים לאייפון 5

ספטמבר האחרון היווה אבן דרך לחברת אפל שהשיקה את אייפון 5 בגודל 4 אינץ', בשונה מקודמיו שגודלם היה 3.5 אינץ'. מאחר וניכר שינוי משמעותי גם בגודל, גם במיקום השקע של האוזנייה וגם בגודל המחבר של המטען, יש צורך ברענון המלתחה של מגנים לאייפון 5.

מדוע אני צריך מגן לאייפון?

חשוב להגן על האייפון מאחר והוא מכשיר יוקרתי והוא מיובא אלינו ממדינה אחרת בעולם. אומנם אכן ניתן להשיג את חלקי החילוף המקוריים, אך הם מאוד יקרים והפתיחה של המכשיר לעיתים עלולה להזיק לו. לכן לפני שחושבים על הדרך לתקן, כדאי לחשוב איך להגן עליו ולמנוע את הנזק. מגנים לאייפון 5 מיוצרים בחברות השונות עם הגנה מקסימאלית של מספר שכבות עם סיליקון איכותי ששומר על המכשיר גם במקרה של חבטה במשטח קשיח מאוד. מאחר שמסך המגע מורכב מזכוכית עדינה, חשוב להגן גם עליו. ישנם מגנים לאייפון 5 עם הגנה גם מקדימה, אך לא לכולם האופציה הזו נוחה, לכן ניתן גם להדביק מדבקה דקה בכדי להגן על המסך מפני שריטות.

מי הן החברות המובילות בתחום?

החברות הפופולאריות שמייצרות מגנים לאייפון 5 הן OTTERBOX, CASE MATE ,BALLISTIC , INCIPIO ועוד. המגנים שהחברות הללו מייצרות מעניקים תמיכה מושלמת למכשיר ומאפשרות הגנה גבוהה בשלל צבעים וסגנונות. רוב הכיסויים נראים אלגנטיים ומאפשרים שמירה על היופי והיוקרה של מכשיר האייפון. כמו כן, ישנם גם כיסויים מאסיביים יותר שמתאימים לגברים שעובדים בשטח. בין היתר, ישנם כיסויים עם ג'ל בעל בליטות המקנה הגנה היקפית ורחבה יותר למכשיר. בנוסף, יש כיסויים שמגיעים עם סטנד מובנה שמאפשר הנחת המכשיר על שולחן וצפייה בסרט וכדומה.

ניתן להתמודד עם פגמים בעזרת מגן?

נראה כי רבים מתלוננים כי הפגם באייפון 5 הוא במצלמה אשר מצלמת תמונות עם פס סגול בצילום עם הבזק. אפל בתגובה טענו שניתן לשנות את הזווית של הצילום בכדי להימנע מהפס, אך חברות שונות שמייצרות מגנים לאייפון 5 ייצרו מגנים מיוחדים שמונעים מהפס להיווצר.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button