סמארטפונים וטאבלטים

פיתוח אפליקציות לאייפון- המרשם האידיאלי

אם החלטתם כי אתם מעוניינים לעסוק בתחום פיתוח אפליקציות לאייפון חשוב מאוד שתהיו מודעים לכל השלבים, ההכנות והציוד הנדרשים מכם. שכן, ידע זה יעניק לכם את הפשרות לחשוב לעומק ולהחליט האם אתם מעוניינים להיכנס אל עולם עשיר זה של פיתוח אפליקציות לאייפון.

פיתוח אפליקציות לאייפון- מחשב מקינטוש

הדבר הראשון אותו חייבים לרכוש, להשכיר או להלוות מחבר הוא מחשב מקינטוש. אם אתם מרימים גבה ותוהים מדוע לא ניתן לכתוב קוד ולפתח את האפליקציה במחשב אישי רגיל עם מערכת הפעלה של ווינדוס, נוכל רק לומר כי פיתוח אפליקציות לאייפון משמע סט כללים ברורים אותם לא ניתן לכופף מאת חברת אפל (יצרנית האייפון) וכי ניתן לפתח את האפליקציה רק על מערכת ההפעלה המשויכת למחשב המקינטוש של אפל בעל המעבד של אינטל.

המשך טבעי של הדרישה לכתוב את קוד פיתוח אפליקציות לאייפון הוא בדיקת הקוד וגרסאות שונות של האפליקציה אותה פיתחתם אך ורק על מכשיר אייפון של חברת אפל.

פיתוח אפליקציות לאייפון- רישום חובה

כעת, כאשר יש לכם את כל הציוד המאפשר להתחיל ולפתח אפליקציות שונות לאייפון, הגיע הזמן להירשם אל התוכנית המיוחדת של אפל- תוכנית המפתחים. הרשמה לתוכנית זאת כאדם פרטי עולה בסביבות המאה דולרים וכחברה בסביבות השלוש מאות דולרים. תהליך אישור הנרשם לוקח לפחות שבועיים ולכן כדאי להירשם בהקדם. ככל שתרשמו מוקדם יותר, כך גם תוכלו להתחיל עם תהליך פיתוח אפליקציות לאייפון.

אם אתם מנסים למצוא דרך להימנע מתשלום ובדיקת האפליקציה באמצעים אחרים, נחסוך לכם את הזמן ונמליץ לוותר כבר בעת קריאת שורות אלו, שכן חברת אפל האגדתית הכתיבה את החוקים וגם כאן אין אתם יכולים לכופף אותם. ברגע קבלת האישור כי אתם חברים בתוכנית המפתחים תוכלו להתחיל בעבודת הפיתוח, בדיקת האפליקציות שפיתחתם והצגתם בחנות היצרן.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button