עסקים ופיננסים

הזמנת תוכן באינטרנט: יתרונות של תמחור לפי שעה

עולם התוכן הוא רחב מאד , כיום כל בעל עסק שיש לו אתר אינטרנט פעיל ושמיש יודע בוודאות כי תוכן הוא חומר הדלק שמביא ומושך אליו לקוחות, ללא תוכן אפקטיבי, יעיל ובעל ערך האתר פשוט לא יידרג במקומות הראשונים בגוגל וכל ההשקעה על אתר, עיצוב, גרפיקה, דומיין ועוד דברים רבים פשוט תרד לטמיון אז לא חבל? ובכל זאת ידוע כי כתיבת תוכן דורשת ידע, התמחות, והבנה מחוץ לקופסא בכדי שהקורא ובמקרה שלנו הלקוח ירצה להיכנס לאתר ואפילו לרכוש את השירות / המוצר המוצעים לו שם.

ומה שאיכותי עולה כסף. ועדיין אנשים מחפשים את הנוחות ואת הסכומים שהם יוכלו לעמוד בהם ולהרגיש שלא שברו קופת חיסכון וזה רק על תוכן לאתר אז מה עושים? דילמה… לא בטוח .

יש פתרון לפי שעהפרסום ב Instagram

אין מנוס וצריכים להזין לאתר תוכן, בלי תוכן פשוט חבל על כל ההשקעה. אבל כדי לא לרדת מהנכסים ולא לצבור חובות על גבי חובות יש פתרון שיכול בקלות לפתור את העניין וזה שירותי תוכן במחיר אחיד לפי שעה, הכמות פה היא לא הנושא המרכזי וזה מתאים למי שרוצה עבודה נקודתית בכמות קטנה יחסית.

מדובר כאן במהפכה של תוכן שיוצרת פלטפורמה חדשה שכל בעל עסק יכול לרכוש כאוות נפשו , ואין התחייבות או הגבלה של מאמרים. רשת קונטפיקס היא זו שאחראית על הפלטרפורמה הזו והיא מספקת שירותי תוכן במגוון רחב של נושאים אבל בתמחור אחיד.

שירות טוב במחיר נוח

תחום שירותי כתיבת התוכן הוא תחום לא קבוע ומה הכוונה? כל עורך או כותב תוכן יכול להחליט לעצמו ועם עצמו מה העלות של שירותי התוכן שהוא מציע , כמובן כל נושא התוכן אם זה אינפורמטיבי, שיווקי, מאמרי קידום וכן הלאה התמחור הוא שונה. מה שמציעה רשת קונטפיקס הוא מחיר פיקס כלומר מחיר אחיד לכל התכנים , באתר החברה ניתן לראות את רשימת הנושאים בה הרשת מתמחה.

ובעצם מה שהלקוח מקבל זה מחיר נוח ושירות טוב, וחשוב לציין כי האיכות אינה יורדת בעקבות התמחור האחיד, אלא פונה לקהלים ולקוחות בקשת רחבה יותר.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button