סמארטפונים וטאבלטים

שימארה אפליקציות – חברה מקצועית לפיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות בתחום המוזיקה

נדבר קצת על פיתוח אפליקציות שקשורות למוזיקה. אך ראשית נודה על האמת, הטלפון החכם שתפס את מקומם של מוצרים אחרים, כמו המצלמה, תפס גם את מקומו של נגן המוזיקה שלכם. הבעיה היא שאיכות המוזיקה ששומעים דרכו אינה תמיד עומדת ברמה שאתם מצפים לה. אז איך מתמודדים עם הבעיה? – הנה כמה רעיונות שיעזרו לכם עם המכשיר הכל יכול הזה.

שמיעת מוזיקה איכותית

ראשית, השקיעו באוזניות טובות. יש לשער כי האוזניות שקיבלתם בעת רכישת המכשיר אינן מעולות, בלשון המעטה. אז הן אולי טובות למטרה המקורית שלהן – כדיבורית, אך אם אתם רוצים לשמוע מוזיקה טובה, רכשו אוזניות טובות. פשוט והגיוני. זה לא זול, אבל כדאי. ואם ממש תחפשו, תמצאו גם אוזניות מעולות שיכולות לשמש גם כדיבורית. אם זה לא מספיק טוב אתם יכולים להוסיף יחידת הגברה אישית שמתחברת לאוזניות. או – לרכוש יחידת הגברה הכוללת אוזניות. שני אלה הם פתרונות יקרים אך ישנו גם פתרון חינמי – אפליקציות לשיפור הצליל הקיימות גם באייפון וגם באנדרואיד. כמו כל אפליקציה, את הבסיס תקבלו בחינם ועל התכונות המשודרגות תצטרכו לשלם.

פיתוח אפליקציות לזיהוי מוזיקה

לעתים נדמה שפיתוח האפליקציות כבר עשה הכל. כך למשל תוכלו למצוא אפליקציות שעוזרות לכם לזהות שירים שאתם שומעים. אפליקציות אלה יכולות לנתח את השיר והמבצע ולתת לכם כל הפרטים. כך תקבלו לא רק את שם השיר ושם המבצע אלא גם כיצד לרכוש אותו ואף את מילות השיר. חלק מהאפליקציות ניתן לרכוש בחינם, וישנה אופציה לתשלום נמוך לשדרוגים ולהסרת הפרסומות. תוכנות אלה מאפשרות לכם לשתף את רשימת השירים, הפלייליסט, עם חברים.

אפליקציות להורדת שירים

ישנן אפליקציות המאפשרות לכם להוריד מהיוטיוב שירים אהובים. הן יורדו לטלפון החכם שלכם כקבצי MP3 או כקובצי MP4. לאחר שהורדתם אותם מהאינטרנט למכשיר החכם שלכם תוכלו לצפות בהם ולהאזין להם ללא צורך בגלישה. באמצעות אפליקציה זו תוכלו ליצור פלייליסט אישי. כדאי לבחור אפליקציות שיש להן ממשק נוח עם היוטיוב. אפליקציות אחרות להורדת שירים אינן תלויות ביוטיוב אלא במאגר שירים המקושר לאפליקציה. אפליקציות אחרות מספקות לכם גם את מילות השירים ותמונת האלבום. לרובן אופציה להורדה חינם לתכונות הבסיסיות.

למידע נוסף, בקרו באתר של שימארה אפליקציות.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button