כללי

שואב אבק יבש רטוב

שואב אבק יבש רטוב הוא שואב אבק שניתן להשתמש בו גם בתנאים רטובים וגם בתנאים יבשים. הם נועדו להקל על הניקוי בכך שהם מאפשרים להשתמש בהם על משטחים שונים והסרת מים מהשטיחים. הדבר החשוב ביותר שכדאי לדעת על שואב אבק יבש רטוב של קרשר הוא שהוא יקר יותר מאשר סוגים אחרים של שואבי אבק. הם גם נוטים להיות כבדים וגדולים יותר, מה שהופך אותם לקשים עוד יותר להובלה ברחבי הבית, אך לטווח הרחוק ההשקעה משתלמת.

כך זה עובד:

שואב רטוב יבש הוא שואב אבק שיש לו מיכל מים ומיכל יבש. זה ידוע גם בתור שואב אבק רטוב/יבש.

כמה מהיתרונות של בעלות על סוג זה של שואב אבק כוללים:

  • קל לשימוש וניקוי
  • משתמש בפחות אנרגיה מאשר סוגים אחרים של שואבי אבק
  • ניתן לשימוש על שטיחים ורצפות
  • תואם לרוב הריצוף

מה עוד חשוב שנדע בנושא שואבי אבק יבשים רטובים?

שואב אבק יבש רטוב הוא סוג של שואב אבק בעל מברשת ומגב ממונעים. הוא משתמש במשאבה חשמלית כדי לשאוב מים ולכלוך רטוב, תוך שימוש בשאיבה יבשה להסרת אבק ופסולת. הדבר החשוב ביותר בשואב רטוב-יבש הוא היכולת שלו לנקות גם חלקיקי אדמה יבשים וגם את הלחים מהרצפה או השטיח. היתרון של עיצוב זה הוא שניתן להשתמש בו בשני סוגי הרצפות בו זמנית, מה שחוסך זמן במשימות ניקיון.

שואב אבק יבש רטוב הוא סוג של שואב אבק שניתן להשתמש בו בשני סוגי המשטחים. יש לו מיכל מים ומסנן נשלף המקל על הניקוי והתחזוקה. תכונה חשובה שנייה של עיצוב זה היא היכולת שלו לנקות גם רצפות שטיחים וגם משטחים קשים כמו אריחים או ריצוף עץ מבלי להחליף אביזרים מצורפים עבור כל משימה.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button