אינטרנט

מה זה דרופשיפינג?

אחד הטרנדים החמים ביותר בתחום שיווק אינטרנטי ועשיית הכסף באינטרנט הוא תחום הדרופשיפינג. ישראלים רבים וכן אנשים רבים ברחבי העולם פועלים בשיטת הדרופשיפינג לשיווק מוצרים אונליין והכנסת רווחים ממכירת מוצרים של אחרים. היתרונות הרבים של השיטה מושכים אנשים רבים ללמוד את התחום כאשר רבים מהם, עם הכוונה מקצועית נכונה, מייצרים לעצמם הכנסה נוספת או עיקרית מהאינטרנט בשיטה זו.

אז מהי שיטת הדרופשיפינג הלכה למעשה?

ההגדרה הפשוטה לדרופשיפינג היא למעשה שיטת מסחר שאיננה מצריכה מכם להחזיק חנות פיזית, מחסנים או מלאי וכמובן שאיננה מצריכה מכם לרכוש סחורה מראש. הסוחר מבצע את רכישת המוצר רק לאחר שהתקבלה אצלו הזמנה מלקוח והוא שולח את המוצר ישירות מהספק ללקוח. הרווח של הסוחר הוא הסכום שבין מחיר הקנייה למחיר המכירה של המוצר.

רגע – אז מדוע אנשים יקנו מאתנו אם המוצרים קיימים בזול יותר אצל מישהו אחר?

אתם בטח שואלים את עצמכם מדוע שמישהו יקנה מכם אם הוא יכול לפנות אל הספק שלכם ולקנות את המוצר במחיר מוזל יותר נכון? ובכן התשובה לכך היא שהגולש לא תמיד מוצא את הגרסה המוזלת ביותר של המוצר ברשת. בדרך כלל המוצר ישווק על ידי סוחרים וספקים שונים וטווח המחירים ישתנה בין הספק לסוחר אולם לעתים הסוחר יופיע בתוצאות הראשונות והספקים לא ולכן הגולשים יבצעו רכישות ממי שמופיע בתוצאות הראשונות, בין אם מדובר בגוגל, באיביי, אמזון ועוד.

> קראו למי יוכל לעזור מומחה שופיפיי

האם זה מסובך לפתוח חנות אונליין?

כדי לשווק את המוצרים מהספקים תוכלו לפתוח חנות משלכם נניח באיביי, אמזון, אטסי וכד' או לפתוח חנות דיגיטלית באתר ייחודי משלכם, לשווק את המוצרים ברווח וכאשר מתבצעת הזמנה מלקוח – אתם תבצעו את ההזמנה מהספק ישירות עם פרטי הלקוח שלכם כך שהספק ישלח את המוצר ישירות אל הלקוח שלכם. הפתיחה של החנות באיביי או אמזון די פשוטה ומהירה אולם בנייה של חנות אונליין משלכם עשויה לעלות לכם כמה אלפי שקלים ועבודה עם חברת בניית אתרים מקצועית.

 

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button