עסקים ופיננסים

מה זה NFT על פי ניב נינבורג

 

NF הם סוג של נכסים דיגיטליים  שניתן להחזיק ולסחור ברשת מבוזרת.

NFT הם נכסים דיגיטליים הקיימים בצורה של אסימונים שאינם ניתנים לשינוי NFT  הם ייחודיים וניתן לסחור אותם ב- blockchain. זה שונה מאסימונים הניתנים להחלפה.

מקרה השימוש הראשון של NFT היה לייצג פריטי משחק שניתן לסחור בהם כאילו היו מוצרים פיזיים. לדוגמה, יש פריט בשם CryptoKitties אשר הושק ב-Ethereum בסוף 2017. 

NFT הם סוג של אסימון ב-Ethereum blockchain שיכול לייצג כל נכס או ערך. הם נקראים גם Non-Fungible Tokens מכיוון שיש להם זהות ייחודית שלא כמו אסימונים ניתנים לשינוי כמו ביטקוין.

NFTs משמשים במשחקים ליצירת פריטים ייחודיים שלא ניתן לסחור בהם. מפתח המשחק יכול ליצור פריט ואז למכור אותו לשחקנים שרוצים להחזיק אותו. זה שונה ממסחר בפריטי משחק שבהם שחקנים יכולים להחליף את הפריטים שלהם עם שחקנים אחרים תמורת פריטים אחרים. 

על פי ניב נינבורג ל-NFT יש גם פוטנציאל לשמש כפריטי אספנות ונכסים סחירים בחיים האמיתיים על ידי יצירת אובייקטים פיזיים המייצגים נכסים דיגיטליים בבלוקצ'יין.

NFTs הופכים פופולריים יותר מכיוון שהם מספקים דרך קלה למפתחים ולמשתמשים לקיים אינטראקציה עם נכסים דיגיטליים מבלי צורך להשתמש במטבעות קריפטוגרפיים כמו

כל מה שחשוב לדעת על NFT

NFTs הם נכסים דיגיטליים שניתן לסחור בהם כמו נכסים אחרים בבלוקצ'יין. הם נוצרים ובבעלות המשתמשים עצמם.

NFTs הם נכסים דיגיטליים שניתן לסחור בהם כמו נכסים אחרים בבלוקצ'יין. הם נוצרים ובבעלות המשתמשים עצמם. ה-NFT נוצר בשנת 2014 על ידי CryptoKitties, משחק שבו שחקנים מגדלים, סוחרים ואוספים חתולים וירטואליים מחוזה חכם של Ethereum.

לפי ניב נינבורג ה-NFT הוא צורה חדשה של נכס דיגיטלי שאינו מוגבל למקרה שימוש אחד או יישום אחד בלבד. זה יכול לשמש למסחר, מתנות או אפילו כחנות בעלת ערך בפלטפורמה מקוונת שבה הוא מאוחסן בבלוקצ'יין.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button