כללי

מה עושים עם רעיון לפיתוח אפליקציה

אם יש לכם רעיון עבור פיתוח אפליקציה עם anyapp, צריך להבין שכעת הדבר תלוי רק בכם. אתם יכולים לעשות עם זה משהו או להניח לרעיון להתפוגג. לאנשים יצירתיים מסתובבים המון רעיונות בראש. חלק מהרעיונות באים והולכים ואחרים נראים כבעלי פוטנציאל ממשי. אם אתם מאמינים ברעיון שלכם, אלה הדברים שאתם צריכים לעשות עכשיו. 

  1. לא לוותר 

אם סיפרתם לאנשים שיש לכם רעיון לפיתוח אפליקציה והתגובה שלהם בנושא הייתה סקפטית, אל תניחו לזה לגרום לכם להרים ידיים. 

  1. לבדוק 

בדקו מי יכול להפיק תועלת מהאפליקציה שלכם. בדקו מיהו קהל יעד ונסו לבדוק אם אין פתרונות דומים מאוד, שכבר קיימים בשוק. אם יש חלופות קיימות, בדקו שלרעיון שלכם יש ערך מוסף. 

  1. תקציב 

היו ערוכים לכך שפיתוח אפליקציה עולה כסף. החליטו מה התקציב שאתם רוצים או מוכנים או יכולים להעמיד לצורך כך. שימו לב שאפשר לזרז לוחות זמנים לפי הצורך, אך זירוז כזה מעלה את תקציב הפיתוח. 

  1. אפיון 

כדי לעבור מהשלב של רעיון לפיתוח אפליקציה לשלב הביצוע (כלומר הפיתוח), יש שלב ביניים שנקרא אפיון. מטרת האפיון היא להראות בצורה מוחשית לצוות הפיתוח, מה האפליקציה צריכה לעשות. האפיון צריך להיות מפורט עד רמת המסכים השונים. חשוב שיהיה ברור מה קורה בכל מסך, מה המשתמש יראה ומה קורה כאשר הוא מבצע פעולה כזאת או אחרת. 

  1. פיתוח ושיווק 

לאחר האפיון מגיע שלב של הפיתוח הטכני. שלב זה כולל בדיקות שונות, נטרול באגים וליטושים אחרונים. לאחר מכן יוצאים בהשקה. אך שימו לב שעל מנת להגיע לקהל יעד נכבד, לרוב יש צורך להשקיע בשיווק האפליקציה. במילים אחרות, חשוב שתיערכו מראש עם תקציב לא רק לפיתוח אלא גם לשיווק.  למידע אודות חברה לפיתוח אפליקציות

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button