פתרונות לעסקים

למה כדאי להשתמש בסרטוני תדמית?

סרטוני תדמית לעסק משפרים באופן משמעותי את אחוזי ההמרה לעסק מה שזה אומר שברגע שיוצרים סרטון תדמית משכנע, מסקרן ומעניין , הרבה יותר לקוחות רואים אותו והסיכוי שיפנו אליכם לעסק עולה. מדובר במקפצה גדולה שיכולה לספק יתרון יעיל ואפקטיבי לעסק שלכם. אבל בכל זאת איך עושים את זה בצורה נכונה? ואיזה תוכן תוכלו להעביר בכמה שניות ללקוחות שלכם? מה כדאי להגיד ומה עדיף להשאיר מאחור?

 

סרטון תדמית- כלי שיווקי להעברת מידע

יצירת סרטון תדמית לעסק מתחילה במסר שאותו רוצים להעביר, כל מה שעולה לכם בראש כדאי לכתוב על דף ולאחר מכן לתמצת את הדברים, כך שיהפכו לסרטון של ממש. תזכרו כי סרטוני תדמית נותנים ערך גבוה וצריך להקדיש לכך מחשבה רבה. ומה זה אומר? להיכנס לנעליים של הלקוח לחשוב כמוהו, מה מעניין אותו, מלהיב אותו, איזה מענה הוא יכול לקבל אצלכם ? מה המוצרים/ השירותים שהוא ימצא אצלכם בעסק.

סרטון תדמית מאפשר הצצה רחבה לעסק – ופה אפשר להעביר יתרונות על העסק והלקוח רואה במו עיניו את הערך של בית העסק ועד כמה הוא מקצועי ויעיל.

 

הגדרה מדויקת של סרטון תדמית

ברגע שהחלטתם לערוך סרטון תדמית צריך להתחיל מהבסיס ומה הכוונה? להעביר בזמן הקצר במהלך הסרטון מי אתם? מה אתם מציעים ללקוחות? ומה החזון שלכם? . איזו בשורה אתם רוצים להעביר ללקוחות שלכם? ברגע שעניתם על השאלות האלו אתם יודעים לאן לכוון. ישנם עסקים שרוצים לפנות לקהלים רבים – וזה בסדר אבל הסיכויים שקהל יעד לא מתאים ירכוש מבית העסק הם קטנים ולכן מה שיוצא מכך הוא בזבוז זמן וכסף- לא חבל? לכן רצוי להגדיר מראש גם את קהל היעד שאליו תרצו להגיע ובסופו של תהליך שאותם לקוחות יבצעו רכישה.

 

להיות מציאותי 

הפקת סרטון תדמיתי היא עבודה חשובה שמצריכה המון בעלי מקצוע וידע בעולם השיווק הדיגיטאלי, כדי שסרטון תדמיתי יעביר את המסר הנכון חשוב מאד להיות מציאותי, הרי אנשים קונים מאנשים, זה נכון שמדובר בסרטון אבל מאחורי המצלמה עומד אדם שרוצה להעביר את המסר ולהפיץ אותו. פשוט תהיו מציאותיים ותדגישו את היתרון שיש לכם בעסק.

סרטון תדמיתי עובד 24 שעות ולכן גולשים רבים יכולים להיחשף לסרטון הזה ולגלות את הייחודיות של העסק שלכם. לא חייבים לשבת מול המחשב שעות רק כדי להשיג עוד לקוחות- סרטון תדמיתי עובד בשבילכם.

 

 

 

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button