כלליפתרונות לעסקים

לעבוד יעיל, לעבוד ירוק – עם חשבוניות דיגיטליות

בעלי עסקים וותיקים ודאי זוכרים את הימים שבהם נאלצו להשקיע זמן וכסף רב, בהוצאת חשבוניות ללקוחות וספקים. היה עליהם לרכוש פנקס מיוחד, למלא את כל הפרטים באופן מדויק, לשלוח בדואר ועוד. בקיצור, נוח זה לא היה. כיום, עם התקדמות הטכנולוגיה, ניתנה לבעלי העסקים האפשרות לעבוד עם חשבוניות דיגיטליות אשר כשמן כן הן; חשבוניות אותן ניתן להפיק באופן דיגיטלי דרך מערכת ממוחשבת, ולשגר אותן במייל.

נשמע טוב, נכון? ובכן, זה בדיוק כמו שזה נשמע ואם הינך עומד בפני פתיחת עסק חדש או שהחלטת שהגיע הזמן לשדרג את מהלך העבודה, הגעת למקום הנכון.

היתרונות בעבודה עם חשבוניות דיגיטליות

  • מעקב ובקרה יעילים יותר – הרי זה כל כך מסובך לעשות הכל באופן ידני. לקנות מעטפות, ללכת לדואר, לחכות שהמכתב יגיע ליעדו ועוד. חשבוניות דיגיטליות נשלחות בלחיצת כפתור באמצעות הדואר האלקטרוני, כאשר כל המידע מוטמן אוטומטית במערכת החשבוניות. בנוסף, התהליך אורך כמה רגעים ואין צורך להמתין ימים ושבועות.
  • יעילות ברמה הגבוהה ביותר – אחד היתרונות הגדולים של הפקת חשבוניות אונליין, הוא נושא היעילות. לפתע, כל ניהול החשבונות הופך להרבה יותר פשוט ונוח ונחסך זמן עבודה יקר.
  • ואם כבר חסכון – כאמור, כדי להפיק חשבוניות באופן ידני ופיזי יש להחזיק בבולים, מעטפות, מדפסות או פנקס חשבוניות. כל אחד מהאלמנטים הללו עולה לא מעט כסף, שלא לדבר גם על דמי המשלוח בדואר הרשום. כדי לחסוך את כל אלו, מומלץ לעבור לחשבוניות דיגיטליות. כאן התשלום הינו על המערכת בלבד ולרוב הוא ידידותי מאוד.
  • תדמית – מדובר בפתרון חדשני ומתקדם, אשר תורם לתדמית העסק לא רק מבחינה זו אלא גם מבחינת איכות הסביבה. כאשר לא משתמשים בהדפסה ובנייר, מסייעים לאיכות הסביבה והדבר עולה בקנה אחד עם ערכים של ספקים ולקוחות רבים, שישמחו לעבוד עם עסק ירוק. כך, אפשר להגיד שתרוויחו מכל הכיוונים!
  • אבטחה ברמה הגבוהה ביותר – דואר רגיל, עלול ללכת לאיבוד. כולנו שמענו רבות על מעלליו של דואר ישראל וביננו, אף אחד לא מעוניין למצוא עצמו מחפש אחר חשבונית שהלכה לאיבוד וכעת אינה תקפה. חשבוניות דיגיטליות נשלחות באמצעות מערכת מאובטחת ברמה הגבוהה ביותר, המאפשרת לעקוב אחר כך שינוי במסמך ואחר הסטטוס שלו.

לתת לטכנולוגיה לעבוד בשבילנו

בסופו של דבר, חשבוניות דיגיטליות נוצרו במטרה אחת; להקל על בעלי העסקים. אין ספק שהן עושות זאת בהצלחה רבה, כאשר הן חוסכות לא רק כסף רב, אלא גם זמן ומשאבים. בלחיצת כפתור אחת ניתן לבצע תהליך שבעבר היה דורש כל כך הרבה מאמץ. כבונוס, זוהי בחירה שתורמת רבות גם לתדמית העסק. כך, מדובר בקשת רחבה של יתרונות מהם יוכל ליהנות כל בעל עסק אשר יבחר להתקדם. ומה איתך? כבר התקדמת?

Tags

מאמרים דומים

Back to top button