כלליעסקים ופיננסים

למה חשוב שלעסק שלכם תהיה מערכת סליקת אשראי?

היום כל בית עסק שמכבד את עצמו ואת לקוחותיו מאפשר להם לבצע עסקאות בכרטיס האשראי. כדי שעסקה כזו תתבצע על בעל העסק להחזיק במערכת סליקת אשראי שתאפשר ללקוחות לשלם באמצעות כרטיס אשראי. הסליקה אינה רק עבור חנויות פיסיות אלא גם משמשת חנויות מקוונות המציעות ללקוחות ברחבי הארץ ובעולם בכלל לבצע עסקאות גם מעבר לים. אם כך, האם גם אתם צריכים מערכת סליקה באשראי לעסק שלכם?

לא משנה אם אתם בעלי מספרה, חנות בגדים או נותני שירות כמו שפוצניקים למשל רצוי לעבוד עם מערכת סליקת כרטיס אשראי על מנת לאפשר ללקוחות שלכם לשלם לכם בדרך שנוחה להם. ישנם יתרונות רבים לביצוע עסקאות באשראי ועל כך נרחיב בהמשך. בכל אופן, אתם מגדילים את הלקוחות שלכם בכך שאתם מאפשרים להם לשלם לכם עבור המוצרים או השירותים שלכם בדרכים שונות והם יכולים לבחור את הדרך הנוחה ביותר עבורם לשלם לכם. 

מה הם היתרונות לסליקת כרטיסי אשראי?

  • אמצעי נוחסליקת אשראי הפכה עם השנים להיות אחת הדרכים הנוחות, אם א הנוחה ביותר עבור רבים לשלם. היום כמעט כולם מוציאים את האשראי כדי לשלם בסופרים, בחנויות הבגדים ואפילו כדי לשלם באינטרנט עבור מוצרים שונים ושירותים. אם כך, גם אתם רוצים לאפשר ללקוחות שלכם את האפשרות הזו כדי להנגיש עבורם את התשלום. 
  • תשלום בטוח – הביטחון חשוב לשני הצדדים, גם לכם כבעלי עסק וגם ללקוחות שלכם. מצדכם, אתם רוצים להיות בטוחים כי העסקה אושרה בהצלחה והכסף יעבור לחשבונכם ומצד הלקוחות, יש להם את הגב של חברת האשראי באם לא קיבלו את המוצר הם יכולים לבטל את העסקה. כמובן שבנוסף לכך, לקוחות נותנים ביטחון בעסק שהם קונים ממנו אם הוא מאפשר להם גם אפשרות לחיוב בכרטיס האשראי ולא רק לשלם במזומן. 
  • חופש בחירה – היום מעטים מסתובבים עם פנקס שיקים עליהם או מזומן וזאת משום שמרבית העסקים מאפשרים לנו לשלם באשראי. הכרטיס עלינו כל הזמן, בהרבה מקרים הוא צמוד לנייד שלנו בקייס מתאים ולכן התרגלנו כולנו לשלם באשראי. 

אם כך הדבר, גם אתם כבעלי עסק רוצים לאפשר ללקוחות שלכם קנייה נוחה ובטוחה באמצעות חיוב האשראי שלהם במערכת סליקת אשראי אמינה ובטוחה.

Tags

מאמרים דומים

בדקו גם
Close
Back to top button