פתרונות לעסקים

יבוא ציוד טכנולוגי מסין: סורק תלת מימד

אחד מהמכשירים החשמליים שמעניינים את רוב העולם היום הוא סורק תלת מימד ומדפסות תלת מימד. סוג זה של סורק מהווה את ההוכחה לכך שהעולם צועד בצעדי ענק בכל הקשור אל פיתוחים טכנולוגיים והאפשרויות גדלות מדי שנה שעוברת.

מידע על הסורק

רוב האנשים מורגלים למדפסות המשולבות בהן יש סורק ומכונת צילום, כאן מדובר על דבר שונה לחלוטין והרבה מכנים זאת 'ליגה שונה לחלוטין'. כאן, הלקוח מקבל סורק תלת מימד וכל מה שהוא צריך לעשות הוא להעביר אותו על פני אותו חפץ אותו מעוניינים לסרוק. לאחר הסריקה, כל המידע מועבר ישירות כקובץ למחשב. התוכנה המיוחדת של הסורק תנפיק תמונה של אותו מוצר בצורה תלת מימדית. מכאן כל אחד יכול להחליט מהו מעוניין לעשות עם אותה קובץ סרוק במחשב. האם הוא מעוניין לשלוח אותו לאחרים כקובץ, להשאיר אותו בספריית המחשב או להדפיס אותו.

היכנסו לגלריית מוצרים באתר Ximport

התאמה של המחשב לסורק

חשוב לקחת בחשבון כי לא כל מחשב בנוי לתוכנת סורק תלת מימד. לכן, טרם קונים את הסורק חשוב מאוד לקנות או לוודא שיש בבית מחשב אישי (PC) עם מערכת הפעלה של ווינדוס 2000, XP, ווינדוס 7 או 8, לפחות שתי כניסות של חיבור USB וכרטיס גרפי שיוכל להנפיק את אותה תוצאה איכותית ברמה הגבוה ביותר. כאן ההמלצה היא להתייעץ עם המוכרים בחנות וזאת על מנת לוודא שיש לכם את אותו כרטיס גרפי מתאים ואם לא חשוב מהו הכרטיס המתאים ביותר לאותו סורק אותו אתם מעוניינים לקנות.

חשוב לוודא

לאחר שוידאתם כי יש לכם את המחשב והכרטיס הגרפי המתאימים ולאחר שבחרתם את אותו סורק תלת מימד בו אתם מעוניינים יש לוודא כי רכישה של אותו סורק תקנה לכם אחריות יצרן (יש לברר לכמה זמן האחריות תקפה ומה הם הכיסויים שלה).

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button