כללי

5  יתרונות של תרגום בבילון לעומת האלטרנטיבות

תוכנת התרגום בבילון היא אחת מתוכנות התרגום הוותיקות ביותר, וככזאת היא משמרת את מעמדה כאחת מתוכנות התרגום המובילות ביותר. השימוש בתוכנת התרגום של בבילון מתאפשרת גם באמצעות גרסת תוכנה חינמית הניתנת להורדה וגם באמצעות גרסאות פרימיום הניתנות לרכישה בעלות שנתית קבועה ואטרקטיבית. בעמוד שלפניכם נתמקד ביתרונות המרכזיים המוצעים לכם בגרסת פרימיום של תוכנת בבילון לעומת האלטרנטיביות השונות 

  1. תרגום מקצועי של כל רמת טקסט נדרשת – תוכנת תרגום בבילון מאפשרת לכם ליהנות משירותי תרגום ברמה המקצועית הגבוהה ביותר מבין כל סוגי השירותים האחרים המוצעים לכם באופן מקוון למטרות תרגום.
  2. שימוש במילונים מובילים – תוכנת התרגום של בבילון מבוססת על תוצאות חיפוש מתקדמות הנערכות במילונים מובילים על מנת לספק לכם את תוצאות התרגום הטובות ביותר והמותאמות ביוצר לצרכי התרגום הנחוצים לכם. 
  3. תרגום באמצעות קול אנושי – אחד מהתוספים המעניינים של תוכנת התרגום של בבילון היא האופציה לשמוע את הטקסט המתורגם באמצעות קול אנושי ובכך להכיר את דרך הגיית הדברים אותם אתם רוצים לומר בשפה המתורגמת. 
  4. עלות שנתית נמוכה – לתוכנת התרגום המקצועית של בבילון קיימות שתי גרסאות פרימיום, האחת מוצעת לכם בעלות שנתית של 174 ₪ והשנייה בעלות שנתית של 351 ₪ בלבד, ובשני המקרים מדובר בעלות נמוכה בהשוואה לתועלת אותה תוכלו להשיג באמצעות שירותי התרגום המוצעים לכם. 
  5. מגוון רחב של שירותי תרגום בהתאמה אישית – תוכנת תרגום בבילון מיועדת גם לאנשים פרטיים הנדרשים לשירותי תרגום מעת לעת, גם לסקטור העסקי המנהל תקשורת עם לקוחות בינלאומיים וגם לחברות וארגונים הרוצים להבטיח לעצמם תוכנת תרגום פונקציונאלית העומדת לרשותם לכל מטרת תרגום נדרשת. למידע נוסף Translate Babylon

בהצלחה!

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בדקו גם
Close
Back to top button