פתרונות לעסקים

בניית אתר איקומרס להפעלת חנות בנוחות

אם יש לכם מוצרים פיזיים ואתם רוצים לשווק אותם דרך האינטרנט או שאתם יזמים המעוניינים לפתוח חנות דיגיטלית משלכם (או אתר איקומרס אם תרצו) כדאי יהיה לשכור בונה אתרים מקצועי שיבנה את האתר שלכם. עם תחרות גבוה כמעט בכל תחום כיום, הרי שגם בסביבה התחרותית של האינטרנט יהיה לכם קשה למכור אלמלא החנות שלכם תיראה מקצועית ופרקטית באמצעות חברת בניית אתרים לעסקים, ואם לא יהיה לכם נוח וקל להפעיל את החנות שלכם. 

ממש הניהול ופלטפורמה לעבוד אתה:

בשלב הראשון תצטרכו לבחור על איזו פלטפורמה לבנות את החנות הדיגיטלית שלכם. לכל פלטפורמה יש יתרונות וחסרונות. אם אתם רוצים לקדם את החנות שלכם גם בצורה אורגנית בגוגל הרי שכדאי להשתמש בפלטפורמת קוד פתוח כמו וורדפרס למשל. נוסף על אפשרות קידום אורגני בגוגל, במערכת קוד פתוח שכזו תהיה לכם האפשרות לערוך כל חלק באתר, בעיצוב שלו ועוד. במערכות קוד סגור יש פחות שליטה על העיצוב אבל בדרך כלל המערכת תהיה יותר פשוט לתפעול עבור בעל העסק שיש לו פחות ניסיון בעבודה עם אתרי אינטרנט.

העלאת המוצרים לאתר וארגון החנות:

כעת לאחר שהקמתם את האתר הגיע הזמן להתחיל "לסדר את המוצרים על המדפים" כלומר להתחיל להעלות מוצרים לאתר ולסדר אותם בקטגוריות. תוך כדי כדאי להוסיף מעט תיאורים ומאפיינים למוצרים, מחירים ותגיות. כדאי להעלות לפחות תמונה אחת לכל מוצר שמציגה אותו בצורה הנכונה והטובה ביותר. כמו כן כדאי לבצע אופטימיזציה לתמונה ולהפחית את המשקל שלך, להוסיף ALT TAG ועוד.

עשו שימוש בתוספים שונים להגברת הנוחות והיעילות של החנות:

מומלץ להשתמש בתוספי אנליטיקס כדי לעקוב אחר התנועה שלכם ועל ידי כך להסיק מסקנות ולשפר את ביצועי החנות. מומלץ לעשות שימוש בתוסף וואטסאפ ולאפשר ללקוחות התקשרות מהירה לתמיכה (משפר אמינות ובסופו של דבר גם מכירות). מומלץ להתקין תוסף נגישות החשוב מאוד כיום בכל אתר, אותו אפשר להוסיף לאתר באמצעות חברה כמו קילרמדיה המתמחה בבניית אתרים.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button