וידאו ואודיו

מכשירי ציתות והאזנה – יתרונות ומידע

מכשירי ציתות והאזנה נחשבים לנו כבלתי חוקיים בעליל ממבט ראש, שהרי ציתות לדברי אחרים הוא חדירה לפרטיות האדם. גם בסרטי מתח מראים לא פעם פושעים וגנבים המשתמשים במכשירים שונים כדי להאזין לשיחות.

עם זאת, לעתים מכשירי הציתות הכרחיים כדי לעקוב אחר מידע מסוים בעבודה. ישנם מקומות עבודה כמו שירות לקוחות ותמיכה טכנית, הכוללים שיחות רבות עם לקוחות, שבהם ההאזנה לשיחות ידועה הן לעובדים והן ללקוחות. כמו כן, המשטרה משתמשת פעמים רבות במכשירי ציתות והאזנה כדי לתפוס את העוברים על החוק.

יתרונות מכשיר ציתות והאזנה

מכשירי ציתות והאזנה הם מכשירים קטנים הפועלים בדרך כלל על סוללות הצורכות אנרגיה לא מעטה. המכשירים כוללים גם משדר אודיו קטן המאפשר לכם לשמוע את הנאמר. באופן כללי, מכשיר האזנה מומלץ הוא מכשיר הכולל את היתרונות הבאים:

  • מכשיר ציתות והאזנה כולל מיקרופון רגיש במיוחד לקליטת רעשים.
  • המכשיר יכול לפעול ללא טעינה במשך זמן רב – תקופה של 4 או 5 ימים. כמו כן, בזמן שהמכשיר מחובר לחשמל ניתן עדיין להשתמש בו כאמצעי האזנה וציתות.
  • המכשיר פועל באופן שווה בכל אזור ולכן ניתן להשתמש בו בכל מדינה.
  • המכשיר נוח לתפעול ואינו מצריך ביצוע פעולות מורכבות. יתרון זה עוזר לחוקרים ולשוטרים להפעיל במהירות את מכשיר הציתות כדי להשתמש בו מבלי לעורר חשד מצד האדם שבוחרים לעקוב אחריו.
  • טווח ההאזנה של המכשיר הוא רחב, וכולל האזנה ברדיוס של 15 מטרים
  • מכשיר הציתות תואם לשימוש של כרטיס SIM.

כמה עולה מכשיר ציתות

קיבלתם עובדים חדשים ואתם זקוקים למכשיר ציתות למשרד כדי לבדוק שכולם עובדים כרגיל? יש לכם עובד שאתם חושדים בו כי הוא מטריד עובדת בשעות העבודה? כדי לבדוק זאת, ניתן להזמין מכשיר האזנה וציתות ולהציב אותו במקום נסתר.

מחירי מכשירי הציתות משתנים בהתאם לאיכות שלהם וליכולותיהם. כך לדוגמה, אוזניה נסתרת שאפשר להצפין בתוך האוזן עבור טלפון סלולרי יכולה לעלות בסביבות 1800 שקלים. ניתן גם לרכוש מכשירי ציתות והאזנה בחנויות ליד שנייה. במקרה זה מחירו של מכשיר ציתות פשוט יחסית יכול להגיע ל-99 שקלים בלבד.

סוגי מכשירי הציתות

קיימים סוגים רבים של מכשירי ציתות והאזנה. ישנו מכשיר האזנה רגיש במיוחד המסוגל לשדר למרחק גדול של 300 מטר. מכשיר האזנה אחר יכול להגיע בצורה של דיסק און קי במטרה להטעות את האדם אשר לו מתבצעת ההאזנה.

כמו כן, קיימים מכשירי האזנה משוכללים במיוחד כמו מכשיר האזנה שיכול להתקשר למצותת באופן אוטומטי, מכשיר שמגיע בשילוב של מצלמה משוכללת, מכשיר ציתות המיוחד לרכב, מכשיר המסוגל לצותת דרך קירות ואף מכשיר שקיים בו לחצן מצוקה לעת צורך. על כל פנים, רוב החברות למכשירי ציתות והאזנה המכבדות את עצמן פועלות לפי חוק. משום כך, כדי לרכוש מכשיר האזנה וציתות מורכב יש צורך להציג תעודה רלוונטית, כדוגמת תעודת שוטר או חוקר.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button