כללי

מחיר סרטון תדמית

בעלי עסקים הבינו את הקונספט החדש בעולם השיווק; הפקת סרטונים לחברות בכל מחיר. נכון, זו דרך מעולה לשווק אך חשוב לומר כאן; לא בכל מחיר. מחיר סרטון תדמיתי משתנה ממקרה למקרה ועל כך, נרצה להרחיב במאמר חשוב זה.

 

מחיר סרטון תדמית

עלותו של סרטון תדמיתית, יכול להתחיל באלפי שקלים בודדים ולהסתיים בעשרות אלפים – כמובן הכול תלוי במאפיינים שתרצו בו ובאופן שהוא יופק. כלומר, אם תרצו צילומי חוץ וליהוק שחקנים, הדבר כמובן יכול לעלות סכומים גבוהים.

 

תדמית לעסק – למה זה כל כך חשוב?

תדמית או מוניטין של החברה, מתארים את האופן בו חברה, פעילותה ומוצריה או שירותיה נתפסים על ידי גורמים חיצוניים. באקלים עסקי תחרותי, עסקים רבים פועלים כדי ליצור ולתקשר תדמית חיובית ללקוחותיהם, לבעלי המניות שלהם, לקהילה הפיננסית ולקהל הרחב.

חברה שמנהלת או מתעלמת מהתדמית שלה בצורה לא נכונה, עשויה להיתקל בבעיות מוניטין הצומחות כמו עשבים שוטים בגינה. לכן, חשוב מאוד לעשות שיעורי בית לפני שבוחנים על דרך שיווק ויצירת תדמית מסוימת לעסק.

 

בעיות תדמית לעסק – מה עושים?

חלק מסימני האזהרה, לכך שלעסק יכולה להיות בעיית תדמית, כוללים תחלופת עובדים גבוהה, היעלמות לקוחות גדולים, ירידה בשווי המניות ויחסים גרועים עם ספקים או גורמים ממשלתיים.

אם בעיית תדמית לא תטופל, חברה עשויה למצוא עצמה מחזרת אחר לקוחות או גרוע מכך, אחר ספקים לקבלת מחירים מתאימים או בעצם אחרי כל דבר אחר.

כדי להחזיר את המוניטין לחברה שלכם, תצטרכו להתחיל בשיקום כולל של תדמית העסק שלכם. הדבר מצריך, לעיתים, עבודה קשה מאוד בתחום השיווק הנכון וביצירת סרטוני תדמית ואף שינוי פני ושם החברה (במקרים קיצוניים של ממש).

 

סרטון תדמית במינימום זמן

לפעמים, קורה שיש לעסק או לחברה מסוימת חלון הזדמנויות לשיווק החברה או העסק. זה יכול להיות לפני חג מסוים המתחרז עם שמו של העסק וכדומה.

על הזדמנויות כאלה חשוב לקפוץ ולקחת אותן בשני ידיים. אלה, יכולים להפוך את התדמית שלכם ב- 180 מעלות ולייצב את שמכם.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button