פתרונות לעסקים

הקלטת שיחות וואצאפ – איך אפשר לעשות את זה?

כאשר ניהול הקשר עם לקוחות נעשה מרחוק, עולה הצורך המובהק לתעד את המידע. הטכנולוגיה בהחלט מאפשרת להשיג את זה, בקלות רבה מתמיד גם אם ברשותכם מספר שני. אפשר לעשות את זה עם ווצאפ, רוצים לדעת איך? בשורות הבאות נפרט הכל. 

אפליקציית וואצאפ היא ללא ספק אחת הפופולריות ביותר, ולא רק בין אנשים. בעזרת האפליקציה הזאת אין ספור גופים עסקיים ואף ממלכתיים נותנים שירות, מענה ללקוח ופתרונות מהירים וזמינים. בדיוק מסיבה זו וגם מכיוון שניתן לבצע שיחות רגילות ושיחות ווידאו, עולה השאלה איך אפשר לבצע הקלטת שיחות וואצאפ ללא מאמץ. החשיבות – זה עשוי להידרש לצרכי תיעוד, לצרכי למידה ארגונית וכן מסיבות נוספות. 

שירות הקלטות ופתרונות נלווים 

בעוד שהקלטת שיחות רגילות ואפילו הקלטה ושמירה של מערכי זום ניתן לבצע ללא קושי, אין דרך מובנית לביצוע הקלטת שיחות וואצאפ. אבל מכיוון שהצורך בכך קיים, פותחו מערכות שמאפשרות לבצע את התיעוד וההקלטה. 

מערכות עסקיות מאפשרות לעסקים שמצטרפים להשתמש במערכת עסקית שכוללת מגוון פונקציות חשובות. בראש ובראשונה, המערכת מאפשרת להגדיר הקלטת שיחות וואצאפ, בהתקשרויות עם כל הלקוחות. בצורה כזאת כל שיחה הקשורה עם הצטרפות לשירות, מתן מידע או תמיכה מתועדות ועומדות לרשות העסק. ולא רק השיחות עצמן מוקלטות אלא גם כל התכתובות. התיעוד נשמר בצורה מסודרת, כך שגם הגישה לכל המידע והחומר שנאסף נעשים בקלות רבה. 

בעזרת שירות שמותאם לעסק, ניתן להקליט ולשמור כל תיעוד שעבר באפליקציה מהעסק ללקוח או מהלקוח אל העסק. הארכיון המלא שבו נשמר כל התיעוד וההקלטות כולל נתוני עזר כגון פרטי לקוח, פרטי העובד שטיפל בשיחה וכדומה. בעזרת שילוב עם אפליקציה ייעודית נוספת, ניתן אף לתעד ולהקליט שיחות ווידאו. 

 

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button