אינטרנט

מה עושה מקדם אתרים ומהי אופטימיזציה למנועי חיפוש?

מקדם אתרים הוא אדם שמיומן במה שנהוג כיום לכנות SEO, שהן ראשי תיבות המייצגות את המונח "אופטימיזציה למנועי חיפוש". זהו התהליך של השגת טראפיק לאתרי אינטרנט באופן שנהוג להתייחס אליו כאל אורגני, שמשמעו כזה המספק תוצאות טבעיות – של המוצר או השירות שהאתר עוסק בו – על מנועי החיפוש השונים.

לכל מנועי החיפוש הגדולים כמו בינג ויאהו – וכמובן הגדול מכולם גוגל – יש תוצאות חיפוש עיקריות, שמספקות קישורים לדפי אינטרנט ותכנים אחרים, כגון קטעי וידאו, תמונות, חדשות או מפות, המוצגים ומדורגים על סמך מה שמנוע החיפוש מוצא כתוכן הרלוונטי ביותר בעבור המשתמשים המחפשים. במקרה של מקדם אתרים SEO, הרי שהמיומנות שלו אינו בקידום בתשלום, שהוא פרסום מתוקצב וממומן שנעשה באמצעות מודעות שמופיעות במנועי החיפוש. יתכן, כמובן, שמקדם אתרים ספציפי שאליו תפנו יידע לעבוד בשיטות קידום שונות ויציע לכם את הדרך האחת או מספר אפיקי פעולה משולבים, לצורך קידום האתר שלכם, אבל חשוב שתדעו שאם אתם מעוניינים מלכתחילה בכך שהאתר שלכם יקודם בגוגל לעמדה בולטת יותר, רצוי בדף הראשון ובין הממצאים הראשונים שגוגל מספק, הרי שכדאי להתמקד בשכירת שירותיו של מקדם אתרים מומחה SEO שיש לו רקורד מוכח של לקוחות שקודמו באופן מוצלח.

זכרו – מקדם אתרים מוצלח אמור להיות מי שביכולתו להציג בפניכם מספר מלקוחותיו ולהראות לכם כיצד בחיפוש פשוט במנועי החיפוש אתריהם מגיעים לתוצאות גבוהות ומרשימות.

אם כן, SEO או אופטימיזציה למנועי חיפוש הם למעשה תיאורי המיומנויות של מקדם האתרים, שאמון על ביצוע פעילות המנסה לשפר את דירוג האתר שלכם במנועי החיפוש השונים.

seo-1216145_1280

גוגל גוגל ושוב פעם גוגל

בתוצאות חיפוש של גוגל מציג המנוע קישורים לדפים שהוא מחליט שהם אמינים ורלוונטיים. החלטה זו של גוגל נמדדת ונלקחת בעיקר על ידי ניתוח המספר ואיכות הקישורים מדפי אינטרנט אחרים.

במילים פשוטות, לדפי האינטרנט של האתר שלכם יש פוטנציאל להיות מדורגים בגוגל כל עוד דפי אינטרנט אחרים מקשרים אליהם. מקדם אתרים אמור לדאוג הן להופעת האתר שלכם במנוע החיפוש בגוגל, והן לכך שהאתר יזכה למיקום קמי ומוצלח ככל הניתן.

מקדם אתרים ינחה אתכם כיצד לייצר ולשתול באתר שלכם תוכן איכותי ומוקפד שיעודד אנשים לקשר אל דפי האתר שלכם, ושיראה לגוגל כי הדפים שלכם מעניינים ואמינים. זה מה שמוביל להצלחה במנוע החיפוש של גוגל, שמעוניינת להראות דפים ראויים בתוצאות החיפוש שלה. זה עד כדי כך פשוט!

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button