פתרונות לעסקים

היתרונות של מערכת sap בענן

אחד הפיתוחים החשובים ביותר בעולם המכירות ובכלל בכל הקשור לניהול התקשורת מול לקוחות, הן תוכנות ומערכות שמאפשרות לשמור מידע באופן מפורט במחשב, כך שבכל פעם שנוצרת תקשורת מסוימת מול לקוח, הרי שהעובדים יכולים לקבל את כל המידע שהם צריכים אודות הלקוח מולו הם עובדים.

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות לא מעט שדרוגים של מערכות אלו, כשהשדרוג הבולט ביותר הוא אפשרות לעבוד בענן. כלומר, המערכת נמצאת על שרת מרוחק ואפשר להתחבר אליה ממחשבים שונים הן בעסק עצמו והן במקומות אחרים. מערכות כגון SAP בענן, מאפשרות גם חיבור דרך פלאפון סלולארי וכן דרך טאבלט.

לפני שנציג את היתרונות של מערכות SAP Cloud For Customer, נסביר בקצרה כיצד זה עובד. המערכת מותקנת על שרת של החברה, כל מי שעובד על התוכנה מקבל סיסמא ואפשרות לערוך את הנתונים בתוכנה על פי הצורך. בזמן אמת יכולים להיכנס לתוכנה כל מי שרשום אליה. כך יכולים מספר גורמים לעבוד עליה בו זמנית. כמו כן, כל אחד יכול לראות מה אחרים שינו בנתוני התוכנה ולבצע התאמות על פי הצורך. במצב כזה אפשר גם להפיק דוחות מלאים ומפורטים אודות מכירות, לקוחות ועוד מגוון פרמטרים נוספים. בעזרת תוכנת SAP לניהול לקוחות, אפשר לנהל לידים, יעדים, סגירות, לקוחות חמים, ניהול יומן וכך להציג השוואות בין עובדים, תקופות ומכירות של מוצרים שונים. חשוב לציין שמערכות SAP יכולות גם לנהל את החשבונות של עסק, להפיק חשבוניות דיגיטליות ועוד מגוון אמצעים שנדרשים לניהול העסק הן בתחום של מכירות והן של בתחום של לקוחות.

מה הם היתרונות של מערכות SAP בענן

ראשית, עצם זה שניתן לעבוד על התוכנה מכל מקום, מאפשר למנהלי העסק לדעת בכל זמן נתון כיצד מה קורה בעסק. גם אם הם נמצאים בבית או בכל מקום אחר הרחק מהעסק, הם יכולים לשלוט בכל דבר שקורה בו.

שנית, במידה ונמצאים בפגישת מכירות, הרי שניתן להציג נתונים או לנהל את המכירה טוב יותר כשכל הנתונים נמצאים על המחשב מול העיניים.

שלוש, מאחר ומדובר במערכת שנמצאת בענן, אז כל העובדים יכולים לעבוד עליה בו זמנית, לכן היא מתעדכנת כל הזמן בהתאמה. בכל רגע נתון העובדים והמנהלים יכולים לראות נתוני אמת.

ארבע, העובדה שמדובר במערכת שעובדת על ענן, מאפשרת לשמור גיבויים של הנתונים בצורה הרבה יותר יעילה מבלי לאבד מסמכים או מידע חשוב. המערכת גם מסוגלת להפיק דוחות מלאים מאותו בסיס נתונים.

חמש, המערכת מסוגלת להגדיל את הנפח שלה ובכך מערך הנתונים לא נפגע, אפשר להוסיף עוד ועוד מידע מבלי שצריך למחוק או לבטל מידע ישן.

בסופו של דבר, כל עסק שמכבד את עצמו עובד היום עם מערכות ענן, זה הרבה יותר פשוט ויעיל.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button